BudemVolit

Uber je postavený na myšlienke slobodnej voľby, a preto využíva možnosť na jej podporu na Slovensku. V sobotu 5. marca. 2016 vás preto chceme zadarmo odviezť do volebných miestností, aby ste mohli využiť svoje právo a voliť. Možnosť voľby je totiž vzácne právo a sloboda a mal by ju využiť každý. Priblížime voľby k vám, vyberte si!


My vás odvezieme, ostatné necháme na vás.


POVEDZTE AJ KAMARÁTOM

Facebook Share                     Twitter Share

  ZDIELAŤ            TWEETNUŤ

Ako sa odviezť k volebným urnám zadarmo?

  • Stiahnite si aplikáciu UBER cez Google Play, Apple App Store, alebo Windows apps a zaregistrujte sa do aplikácie.
  • Pre rýchlu registráciu cez prehliadač KLIKNITE SEM.
  • Keď máte aplikáciu nainštalovanú, otvorte menu aplikácie, kliknite na PROMO a zadajte promo kód BudemVolit.
  • V aplikácií sa vám otvorí pohľad Voľby 2016. V tomto pohľade sú pre vás určené autá, ktoré vás zadarmo odvezú k volenbným urnám.
  • Akcia platí na 1 cestu v pohľade VOĽBY 2016.

 

 

Bratislava_Rock-the-Vote_screenshot_r1

Akcia platí 5. marca 2016 na 1 cestu v čase od 6:00 hod. do 22:00 hod. v hodnote max. do 5 EUR, uskutočnenú v rámci služby Voľby 2016. Očakávame obrovský záujem, takže sa môže stať, že budete musieť skúsiť niekoľkokrát, než sa vám podarí objednať voľné auto vo vašom okolí.

Featured articles

5 Times You’ll Need To Order UberEATS This Semester

Whether you’re a freshman or a senior headed back to campus this fall, one thing is certain—you’ll need to eat. And there is nothing worse than being limited to questionable cafeteria food or taking a chance on expired leftovers in the back of the fridge. The best news? UberEATS is expanding to 30+ major college campuses by the end of the year, from Penn State to LSU to Boise State. Since we want you to focus on what you love about college and not worry about your next meal, we’re predicting the 5 times you’ll need to order UberEATS this semester.

Get a Taste of the World: UberEATS is in 100+ Cities

We are excited to surpass the 100th city mark by welcoming two Brazilian cities, Rio de Janeiro and Belo Horizonte, to the UberEATS family. From Atlanta to Warsaw, people have truly embraced this easy and reliable way to discover the food they love at the push of a button. Whether that’s an Indian inspired samosa, a good old-fashioned American burger or Vietnamese pho, people in 27 countries are using UberEATS to get a taste of the world’s flavors at the push of a button.

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.