Twój Uber właśnie przybył do Trójmiasta!

Po błyskawicznym rozwoju Ubera w Warszawie i Krakowie, nadszedł czas na start naszej platformy w kolejnych miastach. Z przyjemnością informujemy wszystkich gdańszczan, gdynian oraz sopocian, że już dziś od godz. 11:00, z Ubera korzystać można również w Trójmieście!

Trzy miasta na co dzień tętniące życiem, w czasie sezonu letniego pękają w szwach. Nasz start tuż przed rozpoczęciem wakacji nie jest przypadkowy. Pierwszy przejazd Uberem w Trójmieście wykonała Ida, autorka bloga Moja Trawa. Po krótkim spotkaniu na Szafarni, nasza pierwsza pasażerka uruchomiła aplikację, zamówiła samochód i po kilku minutach była już w drodze do ECS. W deszczowe dni jak ten, jazda z Uber jest idealnym rozwiązaniem.

mt

ŚWIETNIE! JAK MAM ZAMÓWIĆ UBERA?

  • Otwórz aplikację Uber na Twoim smartfonie, upuść pinezkę lub wprowadź adres i zamów przejazd – w ciągu kilku minut, Twój kierowca przyjedzie pod wskazany adres.
  • W każdej chwili możesz sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się Twój kierowca – powiadomimy Cię, gdy będzie dojeżdżał na miejsce.
  • Nie martw się o gotówkę. Wszystkie płatności przetwarzane są automatycznie przez Twoją kartę podłączoną do konta Uber. Gdy zakończysz przejazd, drogą mailową otrzymasz podsumowanie opłaty.
  • Jedziesz w większym gronie? W Uberze możesz podzielić się ze znajomymi opłatą za przejazd.
  • Chcesz jeździć całkiem za darmo? Udostępnij swój kod promocyjny i podaruj Twoim bliskim 25zł na pierwszy przejazd Uberem. Gdy tylko zakończą przejazd, Ty również otrzymasz 25zł!

ILE TO KOSZTUJE?

Odwiedź naszą trójmiejską stronę i sprawdź jakie stawki obowiązują w Twoim mieście oraz szacunkowe opłaty za przejazdy. Nieważne czy wybierasz się z Redłowa na Skwer Kościuszki, czy z Gdańska Głównego do Sopotu, Uber dowiezie Cię na miejsce szybko i bezpiecznie!


TO NIE KONIEC – MAMY DLA CIEBIE 50 ZŁ NA PRZEJAZDY!

WPISZ KOD:

 

UBERTROJMIASTO

 

i odbierz 50zł na dwa przejazdy o wartości 25zł każdy

Spodziewamy się, że w najbliższych tygodniach popyt będzie bardzo wysoki, dlatego nieustannie pracujemy nad powiększaniem bazy naszych kierowców-partnerów. Jeśli nie uda Ci się zamówić przejazdu za pierwszym razem, spróbuj ponownie za jakiś czas – w razie jakichkolwiek pytań lub uwag, prosimy o kontakt pod adresem pomoc.trojmiasto@uber.com

Pozdrawiamy!

Zespół Uber Trójmiasto

Polecane artykuły

Uber wspiera Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Ubezpieczenie, myjnia, wymiana klocków hamulcowych czy oleju. Te wszystkie tematy wiążą się z jednym – z kosztami eksploatacji samochodu. Brzmi znajomo? No właśnie. Czy wiedziałeś, że w samej Warszawie jest ponad 850 tysięcy samochodów, które wykorzystywane są przez mniej niż godzinę w ciągu doby? Oznacza to, że utylizacja auta jest podobna do innego aktywum – szczoteczki do […]

BohaterON – jak włączyć historię w Uberze

Sierpień to wyjątkowy czas dla mieszkańców Warszawy. Zaczyna się symboliczną minutą ciszy 1 sierpnia o 17:00, kiedy całe miasto staje w miejscu. To też czas, gdy Fundacja Sensoria rozpoczyna ogólnopolską kampanię BohaterON. Podzielone na 3 etapy działania to okazja, by nie tylko poznać historie i biografie Powstańców prezentowane na stronie bohateron.pl, ale też wysłać specjalnie […]

Twój Uber właśnie przyjechał do Poznania i Wrocławia!

Polskie miasta zachwycają, zapierają dech w piersiach, oferują nowe możliwości, pozwalają realizować marzenia, rozwijać karierę. O polskich miastach wiemy naprawdę sporo: na stałe zagościliśmy już w Warszawie, Krakowie i Trójmieście, gdzie tysiące mieszkańców mogą korzystać z szybkich, wygodnych i bezpiecznych przejazdów, które oferuje aplikacja Uber. Już od dziś, tzn. od 5 listopada 2015 roku, od […]