ONZ Kobiety + Uber = Wizja równości

W 1995 roku, w ramach inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych, światowi przywódcy spotkali się w Pekinie w celu stworzenia bezprecedensowego planu współpracy na rzecz równości płci na całym świecie.

Dziś, w dwudziestą rocznicę Deklaracji Pekińskiej, z dumą informujemy, że Uber rozpoczął ogólnoświatową współpracę z ONZ Kobiety (UN Women), w celu stworzenia swobodnego dostępu do nowoczesnych sposobów zarobkowania dla kobiet. Aby zrealizować ten ważny cel, Uber zamierza stworzyć 1,000,000 miejsc pracy dla kobiet jako kierowców na naszej platformie do 2020 roku.

Z dniem dzisiejszym, ONZ Kobiety (UN Women) i Uber rozpoczynają ogólnoświatową współpracę w kierunku wspólnej wizji równości płci.

Długofalowe inwestycje w lokalnych społecznościach, w których żyjemy i pracujemy, mają na celu utworzenie 1,000,000 miejsc pracy na platformie Uber dla kobiet z całego świata do 2020 roku.

Dołącz do dialogu i wesprzyj ONZ Kobiety w misji ekonomicznego równouprawnienia.

Ten ważny cel może zostać osiągnięty, gdy wszystkie kobiety uzyskają swobodny dostęp do bezpiecznych i sprawiedliwych możliwości zarobkowania. ONZ Kobiety i Uber będą współdziałać w realizowaniu tej misji na całym świecie.

Więcej informacji na temat naszej współpracy już wkrótce.

Z wyrazami szacunku,

Phumzile Mlambo-Ngcuka
Dyrektor Zarządzający ONZ Kobiety (UN Women)
Travis Kalanick
CEO, Uber

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]