Vánoce se blíží a jízdy zdarma jsou tu!

Češťina | English

Vánoce se blíží a všichni víme, co tento předvánoční čas s sebou přináší… večírky! Ať už plánujete svařák s přáteli, bujarou oslavu Mikuláše nebo firemní večírek, jsme tu, abychom vaše hosty bezpečně, spolehlivě a ZDARMA svezli na akci nebo domů.

 

Klikněte sem pro jízdy ZDARMA

                                                                                                                                                   

A TO NENÍ VŠE… 
Majitel promokódu, který získá největší počet registrací do 15. prosince získá 2 500 Kč Uber kredit na jízdy po Praze a dostane se mu luxusního kulinářského zážitku od Lime&Tonic. Tak si pospěšte! 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na supportprague@uber.com. Rádi pomůžeme!

Krásné svátky!

Váš Tým Uber Praha

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.