UN Women + Uber = Vize rovných příležitostí

V roce 1995 se v Pekingu sešli světoví leadeři na setkání Organizace spojených národů (OSN) a představili akční plán pro zlepšení genderové rovnosti a celosvětového postavení žen.

K příležitosti 20. výročí Pekingské konference s radostí oznamujeme, že se Uber a agentura OSN – UN Women spojily za cílem zlepšení ekononomických příležitostí pro ženy. Součástí našeho závazku tento cíl naplnit Uber vytvoří 1 000 000 pracovních příležitostí pro ženy – řidičky na platformě Uber do roku 2020.

s potěšením vám oznamujeme, že se Uber spojil s agenturou UN WOMEN Organizace spojených národů, abychom celosvětově podpořili a společně sdíleli vizi rovných příležitostí a posílení postavení žen ve společnosti.

Plánujeme se zaměřit na dlouhodobé programy v místních komunitách, ve kterých žijeme a pracujeme, a proto se Uber zavázal celosvětově vytvořit 1 000 000 pracovních míst do roku 2020.

Připojte se k nám a pomozte nám a UN Women šířit vizi ekonomického posílení postavení žen.

Takové významné poslání může být naplněno pouze, pokud všechny ženy budou mít přímý přístup k bezpečným a spravedlivým příležitostem vydělávání peněz. Máme velkou radost, že partnerství OSN a Uber přispěje k zpřístupnění těchto příležitostí po celém světě.

Brzy vám dáme vědět další novinky v našem úsilí.

S pozdravem,

Phumzile Mlambo-Ngcuka
UN Women výkonná ředitelka
Travis Kalanick
Uber CEO

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.