UberSTAR Ruda překvapil cestující jízdou ve Ferrari po Praze

Ruda, kterého znáte z jeho vystoupení v X Faktoru a z mnoha jeho dalších gegů  a představení, už nějaký ten týden jezdí jako POPřidič po večerech – kdo by to čekal? Ruda zkouší rád nové věci a když slyšel o Uber, musel to hned chtěl vyzkoušet. Když skončí natáčení pro  TV Barrandov nebo vysílání na Frekvenci 1 nebo zrovna nemá představení v divadle, sedne do auta a jezdí po Praze na naší platformě. Stačilo pár týdnů praxe a zavolali jsme mu a zeptali se ho, jestli by nechtěl překvapit pár cestujících jízdou ve Ferrari kabrioletu. A tak…

Ve středu 10.června jsme spustili UberSTAR – speciální promo pro cestující, kteří si tak mohli objednat jízdu s Rudou jedním kliknutím. Nevěděli kdo, co a jak, takže si můžete představit to překvapení, když se objevil Ruda ve Ferrari. Ruda je uberCYP!

A zde je výsledek:

Ruda řídí Ferrari 458 T Spider

UberSTAR Ruda

Na platformě uberPOP můžete i vy vyzvedávat příjemné cestující a pomáhat lidem se snadněji pohybovat po našem městě. Ať jste slavný komik, ajťák nebo třeba na rodičovské dovolené – uberPOP vám poskytuje ridesharingovou platformu, která propojuje cestující a řidiče v reálném čase ve stovkách měst po celém světě.

Připojte se k uberPOP už dnes na www.popridic.cz!*

*Ferrari není podmínkou 🙂