UberSTAR Ruda překvapil cestující jízdou ve Ferrari po Praze

Ruda, kterého znáte z jeho vystoupení v X Faktoru a z mnoha jeho dalších gegů  a představení, už nějaký ten týden jezdí jako POPřidič po večerech – kdo by to čekal? Ruda zkouší rád nové věci a když slyšel o Uber, musel to hned chtěl vyzkoušet. Když skončí natáčení pro  TV Barrandov nebo vysílání na Frekvenci 1 nebo zrovna nemá představení v divadle, sedne do auta a jezdí po Praze na naší platformě. Stačilo pár týdnů praxe a zavolali jsme mu a zeptali se ho, jestli by nechtěl překvapit pár cestujících jízdou ve Ferrari kabrioletu. A tak…

Ve středu 10.června jsme spustili UberSTAR – speciální promo pro cestující, kteří si tak mohli objednat jízdu s Rudou jedním kliknutím. Nevěděli kdo, co a jak, takže si můžete představit to překvapení, když se objevil Ruda ve Ferrari. Ruda je uberCYP!

A zde je výsledek:

Ruda řídí Ferrari 458 T Spider

UberSTAR Ruda

Na platformě uberPOP můžete i vy vyzvedávat příjemné cestující a pomáhat lidem se snadněji pohybovat po našem městě. Ať jste slavný komik, ajťák nebo třeba na rodičovské dovolené – uberPOP vám poskytuje ridesharingovou platformu, která propojuje cestující a řidiče v reálném čase ve stovkách měst po celém světě.

Připojte se k uberPOP už dnes na www.popridic.cz!*

*Ferrari není podmínkou 🙂

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.