UberSOUTĚŽ: 4 X ODPOČINKOVÝ POBYT

V Uberu věříme, že řízení by pro Vás mělo být vždy hlavně zábavou. Víme ale, že řízení je velmi unavující a všichni si občas potřebujeme od něj odpočinout, a proto jsme pro naše partnerské řidiče připravili soutěž o 4x víkendový pobyt pro 2 osoby v luxusním odpočinkovém  resortu svatá Kateřina. Soutěž začíná 1.února a končí do 15.února o půlnoci

 

JAK MŮŽETE VYHRÁT

Zvolte si jednu z níže uvedených kategorií a přihlaste se zde.

Rekordman

Rekordmanem se stane ten partner, který v soutěžním období uskuteční nejvíce 5* jízd. Víte jak získat za jízdu 5*? Tipy zde .

Budoucí šampion

Šampionem této kategorie se stane partner, který se k platformě Uber registroval po 20.12.2015 a který získá za soutěžní období nejvíce 5* jízd.

Back in Black

Jako AC/DC! Abyste se stali vítězem této kategorie, musíte být registrovánými partnery služby UberBLACK a za soutěžní období uskutečnit minimálně 50 jízd a získat nejlepší hodnocení mezi ostatními partnery.

Comeback

Stýská se vám? Neudělali jste od 20.11.2015 žádnou jízdu? Uskutečněte největší návrat a získejte co nejvíce 5* jízd. 

 

VÝHRA V KAŽDÉ KATEGORII

 • ubytování na 2 noci s luxusní snídaní
 • 1x terapeutická akupresurní masáž mušlemi
 • volný vstup do wellness & spa (sauny, páry, vířivka a relaxační místnosti)
 • volný vstup do posilovny
 • 1x koupel v hydromasážní vaně pod širým nebem a mnoho dalšího
 • termín pobytu si můžete vybrat – voucher bude platit 1 rok.

 

CHCI SOUTĚŽIT

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

 1. Platí pro všechny aktivní partnery uberPOP a UberBlack, kteří se do soutěže přihlásí. Hlásit se můžete už od teď do 10.2.2016 00:01.
 2. Soutěžní období začíná 1.2.2016 00:01 a končí 15.2.2016 23:59.
 3. V každé kategorii je pouze jedna výhra.
 4. Partner může vyhrát pouze v jedné kategorii.
 5. Pokud zjistíme, že se partner nechoval při soutěži férově, vyhrazujeme si právo předat výhru druhému partnerovi v pořadí.

 

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]