UberSOUTĚŽ: 4 X ODPOČINKOVÝ POBYT

V Uberu věříme, že řízení by pro Vás mělo být vždy hlavně zábavou. Víme ale, že řízení je velmi unavující a všichni si občas potřebujeme od něj odpočinout, a proto jsme pro naše partnerské řidiče připravili soutěž o 4x víkendový pobyt pro 2 osoby v luxusním odpočinkovém  resortu svatá Kateřina. Soutěž začíná 1.února a končí do 15.února o půlnoci

 

JAK MŮŽETE VYHRÁT

Zvolte si jednu z níže uvedených kategorií a přihlaste se zde.

Rekordman

Rekordmanem se stane ten partner, který v soutěžním období uskuteční nejvíce 5* jízd. Víte jak získat za jízdu 5*? Tipy zde .

Budoucí šampion

Šampionem této kategorie se stane partner, který se k platformě Uber registroval po 20.12.2015 a který získá za soutěžní období nejvíce 5* jízd.

Back in Black

Jako AC/DC! Abyste se stali vítězem této kategorie, musíte být registrovánými partnery služby UberBLACK a za soutěžní období uskutečnit minimálně 50 jízd a získat nejlepší hodnocení mezi ostatními partnery.

Comeback

Stýská se vám? Neudělali jste od 20.11.2015 žádnou jízdu? Uskutečněte největší návrat a získejte co nejvíce 5* jízd. 

 

VÝHRA V KAŽDÉ KATEGORII

 • ubytování na 2 noci s luxusní snídaní
 • 1x terapeutická akupresurní masáž mušlemi
 • volný vstup do wellness & spa (sauny, páry, vířivka a relaxační místnosti)
 • volný vstup do posilovny
 • 1x koupel v hydromasážní vaně pod širým nebem a mnoho dalšího
 • termín pobytu si můžete vybrat – voucher bude platit 1 rok.

 

CHCI SOUTĚŽIT

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

 1. Platí pro všechny aktivní partnery uberPOP a UberBlack, kteří se do soutěže přihlásí. Hlásit se můžete už od teď do 10.2.2016 00:01.
 2. Soutěžní období začíná 1.2.2016 00:01 a končí 15.2.2016 23:59.
 3. V každé kategorii je pouze jedna výhra.
 4. Partner může vyhrát pouze v jedné kategorii.
 5. Pokud zjistíme, že se partner nechoval při soutěži férově, vyhrazujeme si právo předat výhru druhému partnerovi v pořadí.

 

Featured articles

5 Times You’ll Need To Order UberEATS This Semester

Whether you’re a freshman or a senior headed back to campus this fall, one thing is certain—you’ll need to eat. And there is nothing worse than being limited to questionable cafeteria food or taking a chance on expired leftovers in the back of the fridge. The best news? UberEATS is expanding to 30+ major college campuses by the end of the year, from Penn State to LSU to Boise State. Since we want you to focus on what you love about college and not worry about your next meal, we’re predicting the 5 times you’ll need to order UberEATS this semester.

Get a Taste of the World: UberEATS is in 100+ Cities

We are excited to surpass the 100th city mark by welcoming two Brazilian cities, Rio de Janeiro and Belo Horizonte, to the UberEATS family. From Atlanta to Warsaw, people have truly embraced this easy and reliable way to discover the food they love at the push of a button. Whether that’s an Indian inspired samosa, a good old-fashioned American burger or Vietnamese pho, people in 27 countries are using UberEATS to get a taste of the world’s flavors at the push of a button.

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.