UberSOUTĚŽ: 4 X ODPOČINKOVÝ POBYT

V Uberu věříme, že řízení by pro Vás mělo být vždy hlavně zábavou. Víme ale, že řízení je velmi unavující a všichni si občas potřebujeme od něj odpočinout, a proto jsme pro naše partnerské řidiče připravili soutěž o 4x víkendový pobyt pro 2 osoby v luxusním odpočinkovém  resortu svatá Kateřina. Soutěž začíná 1.února a končí do 15.února o půlnoci

 

JAK MŮŽETE VYHRÁT

Zvolte si jednu z níže uvedených kategorií a přihlaste se zde.

Rekordman

Rekordmanem se stane ten partner, který v soutěžním období uskuteční nejvíce 5* jízd. Víte jak získat za jízdu 5*? Tipy zde .

Budoucí šampion

Šampionem této kategorie se stane partner, který se k platformě Uber registroval po 20.12.2015 a který získá za soutěžní období nejvíce 5* jízd.

Back in Black

Jako AC/DC! Abyste se stali vítězem této kategorie, musíte být registrovánými partnery služby UberBLACK a za soutěžní období uskutečnit minimálně 50 jízd a získat nejlepší hodnocení mezi ostatními partnery.

Comeback

Stýská se vám? Neudělali jste od 20.11.2015 žádnou jízdu? Uskutečněte největší návrat a získejte co nejvíce 5* jízd. 

 

VÝHRA V KAŽDÉ KATEGORII

 • ubytování na 2 noci s luxusní snídaní
 • 1x terapeutická akupresurní masáž mušlemi
 • volný vstup do wellness & spa (sauny, páry, vířivka a relaxační místnosti)
 • volný vstup do posilovny
 • 1x koupel v hydromasážní vaně pod širým nebem a mnoho dalšího
 • termín pobytu si můžete vybrat – voucher bude platit 1 rok.

 

CHCI SOUTĚŽIT

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

 1. Platí pro všechny aktivní partnery uberPOP a UberBlack, kteří se do soutěže přihlásí. Hlásit se můžete už od teď do 10.2.2016 00:01.
 2. Soutěžní období začíná 1.2.2016 00:01 a končí 15.2.2016 23:59.
 3. V každé kategorii je pouze jedna výhra.
 4. Partner může vyhrát pouze v jedné kategorii.
 5. Pokud zjistíme, že se partner nechoval při soutěži férově, vyhrazujeme si právo předat výhru druhému partnerovi v pořadí.

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.