Máš ten nejlepší nápad? Představ ho s #UberPITCH!

Jsi nadějný startupista, chrlič nápadů nebo začínající podnikatel? Tvoje chvíle je právě tu! Uber společně s Forbesem se spojili a do Prahy přijedou vozy UberPITCH, aby Ti pomohly posunout Tvůj projekt dál!

O CO JDE?

Ve středu 15. července mezi 13 a 16 hodinou si ve vozech UberPITCH vyslechnou Tvé nápady tři známí investoři: Ondřej Bartoš (Credo Ventures), Adam Kočík (J&T Ventures) a Dušan Zábrodský (Rockaway Capital). Ty jim představíš svůj projekt. Oni si ho vyslechnou a poradí, jak dál.

PRO KOHO TO JE?

Pro tebe, pokud máš bezvadný podnikatelský nápad a 15 minut čas. Právě tady si můžeš ověřit, jestli tvá vlastní aplikace nebo jiná věc, nad kterou trávíš všechny volné víkendy, má šanci uspět. Představ ji profesionálním investorům a zjisti, jestli u nich obstojíš.

CHCEŠ SE PŘIHLÁSIT?

Do pondělí 13.července do 22 hodin vyplň tuto krátkou přihlášku: http://t.uber.com/uberpitch. Porota složená ze zástupců Forbesu a Uberu vybere nejlepší nápady, které obdrží přihlašovací kód. Jízda proběhne 15. července, den poté bude na blogu Uberu a webových stránkách Forbesu vyhlášený vítězný projekt. Jeho autor získá vstupenku na říjnovou konferenci “Forbes Sofa – Start-ups Summit” a roční předplatné Forbesu včetně elektronické verze.

 

JAK NA TO?

  • Stáhni si aplikaci Uber do svého iPhonu, Androidu nebo Windows Phone chytrého telefonu.
  • Vyplň příhlášku na http://t.uber.com/uberpitch do 13. července do 22:00h.
  • Pokud budeš vybrán, zašleme ti emailem kód, který ti v aplikaci zpřístupní možnost UberPITCH.
  • Ve středu 15. července od 13:00 do 16:00 si objednej UberPITCH skrze aplikaci Uber.
  • Po příjedu vozu budeš mít 7 minut na představení svého projektu investorovi a dalších 7 minut na zpětnou vazbu od investora.
  • Jízda je zdarma a bude ukončena na místě vyzvednutí.

Je spousta dobrých a kvalitních nápadů, ale i UberPITCH má své limity a poptávka po vozech bude vysoká. Pokud se ti nepodaří objednat vůz hned, tak to zkoušej dál!

NEMÁŠ UBER?

Myslíš, že máš skvělý nápad ale nemáš Uber? Stáhni si aplikaci Uber a zadej kód UBERPITCHPRG a získej 400 Kč slevu na první jízdu!

 

Zadej kód

UBERPITCHPRG 

400 Kč sleva na první jízdu. Platné pouze pro nové uživatele.

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.