UberKOŤÁTKA přijíždějí do Prahy

English

Čičí, mňau, ňuňuňu. To vše už můžete říkat tuto středu! #UberKOŤÁTKA přijíždějí do Prahy! Připravte se na tulivý den, protože kočičí tlapky vám zaťukají na dveře právě v Praze!

VE STŘEDU 25.LISTOPADU BUDE UBER OD 12H DO 19 HODIN ROZVÁŽET KOŤÁTKA NA VYŽÁDÁNÍ. A TO JEDNÍM KLIKNUTÍM.

Spojili jsme se s útulky Kočičí domov Sluníčko a Tlapky Mochov. Za 20 minut kočičí roztomilosti zaplatíte 300 Kč, kterými nám pomůžete podpořit oba útulky. Celá vybraná částka tak poputuje do těchto dvou útulků a pomůžete tak snížit jejich provozní a veterinární náklady. Záštitu nad akcí poskytla platforma Nekupuj-adoptuj.cz, která se dlouhodobě snaží zvýšit povědomí o kritické situaci ve zvířecích útulcích v ČR.

Pokud vy nebo vaši přátelé nemají Uber, zaregistrujte se s kódem KOTATKA, objednejte si koťátko a 300 Kč zaplatíme za vás!

JAK TO FUNGUJEPrague_uberKITTENS_screenshot_r1-300x258

  1. Otevřete aplikaci Uber mezi 12 a 19 hodinou.
  2. V aplikaci zvolte možnost “KOTATKA“.
  3. Pokud jsou koťátka k dispozici, dorazí k vám 2 chlupáči s dobrovolníkem z útulku. Vy a vaši přátelé budete mít 20 minut na mazlení, tulení, ňuňání s koťátky.
  4. To nejlepší nakonec? Pokud se vám některé kotě zalíbí, můžete jej po individuální dohodě se zástupci útulku adoptovat! 

 

DOTAZY?

Kam půjdou vybrané peníze?

Kočičí domov Sluníčko pečuje o nalezené, zraněné či týrané kočky a funguje bez podpory státu pouze díky podporovatelům. Měsíční provoz přitom stojí zhruba 70 000 korun. Od začátku roku útulek přijal přes 270 koček a 142 z nich našlo domov. Sluníčko nabízí možnosti adopce kočiček i prohlídek. V současnosti se  zde nachází na 80 chlupáčů. Více na www.kocicidomovslunicko.cz .

Tlapky Mochov je jedním z největších kočičích domovů ve Středočeském kraji. Pomáhají zde toulavým a týraným kočičkám a nechtěným koťátkům bez domova. V současnosti v Mochově hledá domov více než 100 koček. Nenajdete zde klece ani kotce, kočičky jsou učeny soužití v normální domácnosti. Více na  www.tlapkymochov.cz .

Můžu si koťátko nechat?

Ano! Je to pravda!  Pro víc informací se obraťte na zástupce útulku, který vám bude asistovat při hraní s koťátky.

Můžu si objednat koťátka do práce?

To je skvělý nápad! Zpestřete svým kolegům odpoledne v práci! Jen se ujistěte, že nikomu nebude mňoukání vadit nebo někdo nemá alergii. Také se ujistěte, že nejsou nikde ve vaší kanceláři záludné skrýše a únikové cesty, aby se koťátkům nic nestalo.

Jak zaplatím?

Jsme Uber, takže hotovost není třeba! Platba proběhne přímo v aplikaci a poputuje na účty útulků.

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.