UberGIVING – Děkujeme, Praho!

English

Děkujeme, Praho!

Byli jsme zaskočeni, jako moc velkorysí jsou obyvatelé nejen Prahy ale dalších více než 40 měst napříč Evropou. Společně jsme vybrali více než 40 metrů krychlových vašich darů – to jsou dvě velké dodávky pro Arcidiecézní charitu Praha, která spolupracuje s urpchlickými zařízeními po celé České republice v rámci celostátní organizace Charita ČR. Vaše dary konkrétně poputují do detenčních center pro běžence ve Vyšní Lhotě a Zastávce u Brna, kde jsou nejvíce potřeba. 

Za 3 dny ve 46 evropských městech tisíce cestujících a stovky partnerských řidičů dokázali vybrat dary pro uprchlíky, které by se vešly do 10 přepravních kontejnerů.

Jako pokaždé by taková akce nebyla možná bez našich skvělých partnerských řidičů a dobrovolníků.

Vždy jsem se zajímala o různé charitativní projekty, možnost pomoci těžce zkoušeným obětem války v Sýrii a dalších zemích přímo v rámci Uber mne proto nadchla. Když jsem pak viděla místnost plnou věcí, které se podařilo posbírat, měla jsem vážně radost.

– Dani, Uber Partner Praha

Vím, že mnoho partnerských řidičů bylo ve stejné situaci nebo ještě horší. To je důvod, proč si myslím, že UberGIVING bude mít velký dopad.

– Mohammed, Uber Partner Londýn

Pokud se chcete dozvědět více o aktivitách Arcidiecézní charity Praha nebo darovat, mrkněte na stránky www.praha.charita.cz .

Děkujeme za Vaší podporu!

UberGiving Praha Sbírka