UberGIVEAWAY: Chytni telefon ve vozech uberPOP!

Už je starý? Spadl vám? Rozbil se displej nebo prostě chcete někomu udělat radost? Důvodů, proč si koupit nový mobil je mnoho. Rozhodli spojit síly s mobily značky Honor a ve středu 11.11. vás jen tak potěšit – budeme rozdávat 9 telefonů Honor 4C!

Jak to funguje?

  1. Otevři appku Uber mezi 9 – 15 hodinou ve středu 11.listopadu.
  2. Objednej si uberPOP.
  3. Nastup do auta a řekni heslo UberHONOR.
  4. Když budeš mít štěstí a narazíš na řidiče, který telefon u sebe má – je Tvůj!

A to není všechno!

Vyfoť se cestou s Uberem a postni fotku s hashtagem #UberHONOR na sociální sítě. Autor nejnápaditější fotografie získá 5 jízd v celkové hodnotě 1000 Kč.

Nemáš Uber?

Při registraci stačí zadat kód HONORPRAHA a máte 300 Kč slevu na první jízdu!

 

*Uber si vyhrazuje právo vybrat vítězný post dle svého uvážení.

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.