Uber Tipy: Oblíbená místa a konec špičky

English

Spěcháte z vánočních nákupů domů, abyste stihli všechno připravit na svátky? A pak ráno spěcháte do práce s každou ponožkou jinou? Přinášíme vám další vychytávku v aplikaci – Oblíbená místa nebo-li Favorite Places!

Jednoduše v sekci Profil zadejte adresu místa, ať už je to doma, oblíbený bar nebo práce- je to na vás. A příště už nemusíte znovu kontrolovat adresu.

Oblibenamista2

 

SPOLEHLIVÝ UBER

Předvánoční týdny s sebou přinášejí večírky, rodinné návštěvy a hodně svařákových setkání. Pro nás to znamená zaručit vám spolehlivou a bezpečnou jízdu. Naším hlavním cílem je umožnit vám cestovat ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete, i přestože je poptávka, zejména ve špičce vysoká. Během posledního týdne jste mohli zaregistrovat nízkou dostupnost vozů, byli jsme na roztrhání a na mnohé z vás se nedostalo. Udělali jsem tedy pár změn v naší operační struktuře, abychom i v době špičky zajistili více vozů v ulicích a nemuseli vás nechat čekat déle než jste zvyklí. V době, kdy poptávka značně převyšuje nabídku vozů, budeme dynamicky upravovat ceny tak, abychom více motivovali řidiče připojit se do aplikace. Více řidičů online bude znamenat pružné snížení ceny.

JEZDI NEBO POČKEJ (AŽ OPADNE ŠPIČKA)

Transparentnost a spolehlivost naší služby je pro nás zásadní. Nyní se dostáváme do další fáze s řadou nových funkcí jako je jízdné ve špičce, abychom maximalizovali vaše šance na objednání jízdy spolehlivě a rychle. Aplikace tak vždy bude ukazovat aktuální ceny (jak násobek tak kalkulaci jízdného).

Mezi hlavní důvody, proč využíváte Uber je právě fakt, že vás dostaneme spolehlivě na místo, kam zrovna potřebujete. A funkce jízdného ve špičce představuje nástroj, jak vždy zajistit dostupnost vozů.
O zvýšení jízdného budete vždy informováni před objednáním jízdy. Pokud se tedy  nepotřebujete vypravit na cestu okamžitě, klikněte na “UPOZORNIT AŽ ŠPIČKA SKONČÍ” a dostanete oznámení až ceny spadnou k normálu.

spicka2

 

Kdybyste měli jakékkoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na supportprague@uber.com.
Váš Uber Tým Praha