Uber standardy vaší bezpečnosti

English

V návaznosti na náš růst a očekávání v roce 2015 bychom vám rádi připomněli náš závazek budovat Uber jako nejbezpečnější a nejefektivnější způsob, jak se v Praze dostat tam, kam právě potřebujete. 

                                                                                                                                    

Díky inovativní technologii, kterou Uber přináší, jsme v bezpečnosti daleko před naší konkurencí. Cestujícím Uber cestujícím umožňuje bezpečnou přepravu kdykoliv a kamkoliv – a to jedním kliknutím. Pohodlné a bezproblémové cestování znamená, že se cestující nemusí hledat dostupné vozdy nebo se starat, zda-li mají dostatek hotovost, ale to co je s Uber nejbezpečnější, že cestující vědí, kdo je vyzvedne ještě než nasednou do vozu.

Cestující a naši partneři využívají výhod, které přináší náš standard bezpečnosti, jehož principy jsou nastaveny tak, aby zvyšovaly spolehlivost vašeho cestování.

.

uber_johannesbburg_driver-application-process_r1v1

Proces náboru řidičů

Pro připojení na platformu Uber se řidiči musí prokázat platnými dokumenty jako je řidičský průkaz, doklad o technické kontrole vozidla, doklad o pojištění vozidla, čistý výpis z rejstříků trestů a výpis z karty řidiče. Všichni řidiči absolvují úvodní školení se zástupcem společnosti Uber.

 

uber_johannesbburg_driver-application-process_r1v2

Nikdo není neznámý 

Při objednání jízdy cestující vždy vidí fotografii, jméno a hodnocení řidiče/řidičky a typ a SPZ vozu. Řidiči také vidí křestní jméno cestujícího ještě předtím než nasedne do vozu

uber_johannesbburg_driver-application-process_r1v3

Bez mávání

Aplikace Uber automaticky určí vaší polohu, abychom vás odvezli “od dveří ke dveřím”. Takže už žádné čekání venku!

uber_johannesbburg_driver-application-process_r1v4

Sdílení času příjezdu

Jakmile jste na cestě, můžete se svými přáteli sdílet předpokládaný čas vašeho příjezdu. V momentě, kdy vás řidič nabere vyberte “Sdílet předpokládáný čas příjezdu” v aplikaci a vašim přátelům se automaticky odešle sms s časem vašeho příjezdu. 

uber_johannesbburg_driver-application-process_r1v5

Stále na mapě

Když cokoliv pokazí, díky GPS to můžeme napravit. 

uber_johannesbburg_driver-application-process_r1v6

Transkace bez rizika

Jízdné je automaticky stržené z platební karty cestujícího, takže hotovost není potřeba. Zapomeňte na drobné po kapsách a spropitné!

uber_johannesbburg_driver-application-process_r1v7

Anonymní zpětná vazba

Po každé jízdě vás vybídneme k anonymnímu ohodnocení vašeho řidiče. Pomáháte nám tak udržovat standard a kvalitu celé platformy. Řidiči stejným způsobem hodnotí zákazníka.

uber_johannesbburg_driver-application-process_r1v8

Pojištění

Od chvíle, kdy nasednete do jakéhokoliv vozu Uber, do chvíle, kdy z vozu vystoupíte, je vaše jízda pojištěná. To platí pro jakoukoliv Uber jízdu kdekoliv na světě.

 

 

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.