Uber přijíždí do Brna

Dnes je velký den. Uber si od dnešního dne můžeš objednat i v Brně. Stáhni si aplikaci a hurá na cestu! Rychle, bezpečně a spolehlivě od 9,90 Kč/kmJak si objednat Uber?

Poté, co si stáhneš aplikaci a založíš svůj účet, stačí už jen třikrát stisknout tlačítko a je to!

  • Zadej cíl cesty. Jedeš do práce, na rande, do fitka nebo do baru? Stačí vybrat adresu!
  • Stiskni “Objednat uberPOP”. Ještě před objednávkou uvidíš, kolik Tě jízda bude přibližně stát a za jak dlouho řidič přijede.
  • Potvrď místo vyzvednutí. Špendlík můžeš posunout přesně tam, kde chceš, aby Tě řidič čekal.  
  • Po ukončení jízdy stačí vystoupit z auta. Částka se Ti automaticky stáhne z platební karty a Ty ohodnotíš řidiče, který Tě svezl. Hotovost není třeba.

Kolik to stojí?

Ceny jsou stejné jako v Praze.

9,90 Kč/kilometr
3 Kč/minuta ve voze
25 Kč nástupní sazba

50 Kč poplatek za zrušení jízdy
55 Kč minimální jízdné

Získej slevu na první jízdu! V aplikaci v sekci Promo akce zadej kód AHOJBRNO a sleva 300 Kč na první jízdu je Tvoje!

Moc se na Tebe těšíme při cestách Uberem a nezapomeň sdílet zážitek ze své první jízdy s hashtagem #UberBrno

Uber už používáš a máš kamarády v Brně? Sdílej svůj kód a nabídni jim tak první 3 jízdy se slevou 50 Kč! Jakmile cestu uskuteční, odměníme se Ti slevou 50 Kč na každou z příštích 3 jízd.

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.