Silvestrovské Uber Tipy

 

English

Už jen pár hodin nás dělí od silvestrovského veselí! Ať už budete popíjet skleničku sektu s přáteli nebo hýřit na parketu do rána, jsme tu pro vás, abychom vám zajistili bezpečnou a spolehlivou jízdu domů po celou silvestrovskou noc.

Připravili jsme pro vás pár mazáckých tipů, jak se svézt do nového roku:


PRO TIP #1: ETIKETA

Nebuďte ten chlápek nebo ta slečna. Mějte respekt k partnerům Uber.

Zde je jsou tipy, jak být stylovým cestujícím široko daleko: 

 • Jede vás více než čtyři? Objednejte si další uberPOP nebo UberBlack.
 • Jezdit s Uberem znamená, že není třeba dávat spropitné! Po dosažení cílové destinace stačí jen vystoupit z vozu.
 • Ohodnoťte svého řidiče na základě jeho řidičského výkonu a kvality služby. Řidiči nemohou ovlivnit jízdné. Pokud máte dotazy, odpovězte na email, který obdržíte po skončení jízdy a my rádi pomůžeme a přezkoumáme vaše jízdné.

Co není ve vozech dovoleno:

 • Pít alkohol
 • Kouřit
 • Používat návykové látky (ano – je to zákon!)

PRO TIP #2: VAŠE DOKONALÉ VYZVEDNUTÍ

Po lahvi bublinek nemusí být noc úplně jasná.

Aby i po lahvi bublinek byla vaše jízda bezproblémová …

 1. Manuálně zadejte adresu místa vyzvednutí, aby řidič přesně věděl, kde vás vyzvednout. Zadejte adresu v horní části obrazovky v aplikaci.
 2. Zkontrolujte SPZ a jméno vašeho řidiče v dolní liště obrazovky. Při nástupu si s řidičem ověřte, že informace souhlasí.
 3. Potíže s připojením? Zavolejte svému řidiči kliknutím na šipku dole a vyberte “Zavolat řidiči”.

PRO TIP #3: SDÍLENÍ JÍZDNÉHO = FÉROVÉ DĚLENÍ 

Složit se na lahev dobrého pití může být někdy obtížné. Složit se na cestu domů ale není!

Jak sdílet jízdné po objednání jízdy: 

 1. Klikněte na šipku vedle informací o řidičovi a zvolte “Sdílet jízdné”.
 2. Ze seznamu vyberte přátele, se kterými chcete jízdné sdílet a klikněte na “Odeslat”.
 3. Uber mazáci dostanou zprávu, která je přesměruje rovnou do aplikace pro odsouhlasení sdílení jízdného.
 4. Přátelé, kteří ještě nemají Uber, dostanou požadavek na stažení aplikace, registraci a budou vyzváni odsouhlasit sdílení jízdného.uber_prague_fare-split_iPhone_animation

PRO TIP #4: DYNAMICKÉ CENY

Naším cílem je být co nejspolehlivější a někdy se poptávka vyšplhá tak vysoko, že dostupnost vozů je omezená. Během této doby se automaticky spustí dynamické ceny, abychom motivovali řidiče připojit se do aplikace. S poklesem poptávky bude více vozů dostupných a ceny se vrátí k normálu.

Zde je pár rad, jak se o silvestrovské noci během špičky dostat tam, kam potřebujte: 

 1. Vědět, kdy je poptávka po Uberu nejvyšší. Níže vidíte tabulku našich odhadů, kdy by poptávka po vozech měla být nejvyšší.

uber_NYE_2014_DemandGraphs_0001_2 (1)

2. Odhad jízdného bez překvapení. Překvapení nejsou pro každého. My vás vždy zřetelně upozorníme na dynamické ceny a požádáme vás o souhlas s vyšším jízdným – budete vyzváni manuálně zadat násobek jízdného před objednáním jízdy.  Zadejte svou cílovou destinaci a klikněte nan”Odhad jízdného” pro získání předpokládané ceny vaší cesty.

fare_estimate

 


PRO TIP #5: V UBER NÁM ZÁLEŽÍ NA VAŠÍ BEZPEČNOSTI

Naší největši prioriotu je zabezpečit cestujícím co nejbezpečnější a nejspolehlivější jízdu. Naše technologie je navržena tak, aby každá jízda byla zárukou odpovědnosti a transparenosti a vy se cítili při vašich cestách po městě bezpečně.

Pro 5-hvězdičkový zážitek s Uber:

 1. Ujistěte se, že sedáte do správného Uber vozu. Zkontrolujte, že SPZ vozu je stejná jako v aplikaci. Potvďte si s řidičem jeho jméno, a zároveň se mu řekněte své.
 2. Potřebujete se s řidičem spojit? “Klikněte na ikonku vedle údajů o řidičovi a vyberte “Zavolat řidičovi” nebo “Poslat řidičovi zprávu”.
 3. Sdílejte svůj příjezd s ostatními. Použijte funkci “Sdílet můj předpokládaný čas příjezdu” a pošlete svým přátelům nebo rodině mapu své cesty a předpokládaný čas příjezdu.
 4. Poskytněte nám zpětnou vazbu. Po skončení cesty budete vyzváni ohodnotit řidiče. Tyto informace vužíváme pro evaluaci našich partnerů.
 5. Podrobné informace. Každé shrnutí cestsy obsahuje jméno a fotografii řidiče a informace o jízdě – od jejího začátku až po dosažení cílové destinace. Máte dotazy? Odpovězte na email a člen našeho týmu se vám brzy ozve!

Tak teď už  zbývá jen hodit se do gala, otevřít šampaňské a dostat novoroční pusu  – a zbytek už nechte na nás.

Šťastný nový rok!

Váš Uber Tým Praha