Silvestrovské Uber Tipy

 

English

Už jen pár hodin nás dělí od silvestrovského veselí! Ať už budete popíjet skleničku sektu s přáteli nebo hýřit na parketu do rána, jsme tu pro vás, abychom vám zajistili bezpečnou a spolehlivou jízdu domů po celou silvestrovskou noc.

Připravili jsme pro vás pár mazáckých tipů, jak se svézt do nového roku:


PRO TIP #1: ETIKETA

Nebuďte ten chlápek nebo ta slečna. Mějte respekt k partnerům Uber.

Zde je jsou tipy, jak být stylovým cestujícím široko daleko: 

 • Jede vás více než čtyři? Objednejte si další uberPOP nebo UberBlack.
 • Jezdit s Uberem znamená, že není třeba dávat spropitné! Po dosažení cílové destinace stačí jen vystoupit z vozu.
 • Ohodnoťte svého řidiče na základě jeho řidičského výkonu a kvality služby. Řidiči nemohou ovlivnit jízdné. Pokud máte dotazy, odpovězte na email, který obdržíte po skončení jízdy a my rádi pomůžeme a přezkoumáme vaše jízdné.

Co není ve vozech dovoleno:

 • Pít alkohol
 • Kouřit
 • Používat návykové látky (ano – je to zákon!)

PRO TIP #2: VAŠE DOKONALÉ VYZVEDNUTÍ

Po lahvi bublinek nemusí být noc úplně jasná.

Aby i po lahvi bublinek byla vaše jízda bezproblémová …

 1. Manuálně zadejte adresu místa vyzvednutí, aby řidič přesně věděl, kde vás vyzvednout. Zadejte adresu v horní části obrazovky v aplikaci.
 2. Zkontrolujte SPZ a jméno vašeho řidiče v dolní liště obrazovky. Při nástupu si s řidičem ověřte, že informace souhlasí.
 3. Potíže s připojením? Zavolejte svému řidiči kliknutím na šipku dole a vyberte “Zavolat řidiči”.

PRO TIP #3: SDÍLENÍ JÍZDNÉHO = FÉROVÉ DĚLENÍ 

Složit se na lahev dobrého pití může být někdy obtížné. Složit se na cestu domů ale není!

Jak sdílet jízdné po objednání jízdy: 

 1. Klikněte na šipku vedle informací o řidičovi a zvolte “Sdílet jízdné”.
 2. Ze seznamu vyberte přátele, se kterými chcete jízdné sdílet a klikněte na “Odeslat”.
 3. Uber mazáci dostanou zprávu, která je přesměruje rovnou do aplikace pro odsouhlasení sdílení jízdného.
 4. Přátelé, kteří ještě nemají Uber, dostanou požadavek na stažení aplikace, registraci a budou vyzváni odsouhlasit sdílení jízdného.uber_prague_fare-split_iPhone_animation

PRO TIP #4: DYNAMICKÉ CENY

Naším cílem je být co nejspolehlivější a někdy se poptávka vyšplhá tak vysoko, že dostupnost vozů je omezená. Během této doby se automaticky spustí dynamické ceny, abychom motivovali řidiče připojit se do aplikace. S poklesem poptávky bude více vozů dostupných a ceny se vrátí k normálu.

Zde je pár rad, jak se o silvestrovské noci během špičky dostat tam, kam potřebujte: 

 1. Vědět, kdy je poptávka po Uberu nejvyšší. Níže vidíte tabulku našich odhadů, kdy by poptávka po vozech měla být nejvyšší.

uber_NYE_2014_DemandGraphs_0001_2 (1)

2. Odhad jízdného bez překvapení. Překvapení nejsou pro každého. My vás vždy zřetelně upozorníme na dynamické ceny a požádáme vás o souhlas s vyšším jízdným – budete vyzváni manuálně zadat násobek jízdného před objednáním jízdy.  Zadejte svou cílovou destinaci a klikněte nan”Odhad jízdného” pro získání předpokládané ceny vaší cesty.

fare_estimate

 


PRO TIP #5: V UBER NÁM ZÁLEŽÍ NA VAŠÍ BEZPEČNOSTI

Naší největši prioriotu je zabezpečit cestujícím co nejbezpečnější a nejspolehlivější jízdu. Naše technologie je navržena tak, aby každá jízda byla zárukou odpovědnosti a transparenosti a vy se cítili při vašich cestách po městě bezpečně.

Pro 5-hvězdičkový zážitek s Uber:

 1. Ujistěte se, že sedáte do správného Uber vozu. Zkontrolujte, že SPZ vozu je stejná jako v aplikaci. Potvďte si s řidičem jeho jméno, a zároveň se mu řekněte své.
 2. Potřebujete se s řidičem spojit? “Klikněte na ikonku vedle údajů o řidičovi a vyberte “Zavolat řidičovi” nebo “Poslat řidičovi zprávu”.
 3. Sdílejte svůj příjezd s ostatními. Použijte funkci “Sdílet můj předpokládaný čas příjezdu” a pošlete svým přátelům nebo rodině mapu své cesty a předpokládaný čas příjezdu.
 4. Poskytněte nám zpětnou vazbu. Po skončení cesty budete vyzváni ohodnotit řidiče. Tyto informace vužíváme pro evaluaci našich partnerů.
 5. Podrobné informace. Každé shrnutí cestsy obsahuje jméno a fotografii řidiče a informace o jízdě – od jejího začátku až po dosažení cílové destinace. Máte dotazy? Odpovězte na email a člen našeho týmu se vám brzy ozve!

Tak teď už  zbývá jen hodit se do gala, otevřít šampaňské a dostat novoroční pusu  – a zbytek už nechte na nás.

Šťastný nový rok!

Váš Uber Tým Praha

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.