Silvestrovské tipy pro partnerské řidiče

Veselí v ulicích, večírky a oslavenci – to je silvestrovský večer, který je pro nás jedním z nejrušnějších večerů v roce. Mrkněte na níže uvedené tipy, jak si zajezdit na Silvestra bez problémů.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_driver_no-copy_r1v1

Potvrďte si jméno cestujícího

Vyhněte se vyzvednutí špatného cestujícího. Zeptejte se na jméno a zkontrolujte si v aplikaci, že jména souhlasí. Pokud naberete špatného cestujícího, dejte nám vědět a my vám pomůžeme situaci vyřešit.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v4

Kontaktujte podporu

Pokud cestující něco zapomene v autě, vyfoťte ztracenou věc a kontaktujte nás s detaily o jízdě.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v3

Číslo je skryté

Pokud nemůžete najít cestujícího nebo si přejete upřesnit informace o místě vyzvednutí, zavolejte skrze aplikaci cestujícímu – vaše číslo bude vždy anonymní.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_driver_no-copy_r1v4

Buďte profesionál

Není tajemstvím, že na Silvestra se setkáte s cestujícími, kteří jsou pod vlivem. Pokud se cítíte nepříjemně, požádejte o pomoc střízlivého (nebo méně opilého) cestujícího. Pokud zpozorujete, že chování cestujících není v souladu s Pravidly chování, napište nám nebo nám zavolejte na tísňovou linku.

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]