Silvestrovské tipy pro partnerské řidiče

Veselí v ulicích, večírky a oslavenci – to je silvestrovský večer, který je pro nás jedním z nejrušnějších večerů v roce. Mrkněte na níže uvedené tipy, jak si zajezdit na Silvestra bez problémů.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_driver_no-copy_r1v1

Potvrďte si jméno cestujícího

Vyhněte se vyzvednutí špatného cestujícího. Zeptejte se na jméno a zkontrolujte si v aplikaci, že jména souhlasí. Pokud naberete špatného cestujícího, dejte nám vědět a my vám pomůžeme situaci vyřešit.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v4

Kontaktujte podporu

Pokud cestující něco zapomene v autě, vyfoťte ztracenou věc a kontaktujte nás s detaily o jízdě.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v3

Číslo je skryté

Pokud nemůžete najít cestujícího nebo si přejete upřesnit informace o místě vyzvednutí, zavolejte skrze aplikaci cestujícímu – vaše číslo bude vždy anonymní.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_driver_no-copy_r1v4

Buďte profesionál

Není tajemstvím, že na Silvestra se setkáte s cestujícími, kteří jsou pod vlivem. Pokud se cítíte nepříjemně, požádejte o pomoc střízlivého (nebo méně opilého) cestujícího. Pokud zpozorujete, že chování cestujících není v souladu s Pravidly chování, napište nám nebo nám zavolejte na tísňovou linku.

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.