Silvestrovský průvodce pro cestující

English

Bublinky prchají, ohňostroje lítají a vy slavíte konec roku se svými přáteli a rodinou. Podívejte se na tyhle tipy, abyste se nemuseli starat o nic jiného než jaká předsevzetí si dáte v roce 2016!

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v1

Zkontrolujte cenu

Ceny ve špičce by pro vás neměli být překvapením. Připijme si na to, že se ještě před jízdou podíváte Odhad jízdného přímo v aplikaci. Vyvarovat se zvýšenému jízdnému se můžete objednáním jízdy dostatečně brzo před začátkem oslav nebo hned po půlnoci.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v5

Podělte se o jízdné

Využijte funkci Sdílet jízdné, pokud jste se vydali na cestu s přáteli!

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v2

Potvrďte si řidiče

Asi se nechcete dostavit na jiný večírek, tak dejte pozor, že nasedáte do správného auta. Potvrďte si, že typ vozu a SPZ souhlasí v aplikaci než nastoupíte do vozu. A pokud si stále nejste jisti, tak vždycky můžete řidiči zavolat.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v3

Číslo je skryté

Pokud nemůžete najít svého řidiče nebo si přejete upřesnit informace o místě vyzvednutí, zavolejte skrze aplikaci řidiči – vaše číslo bude vždy anonymní.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v6

Sdílejte svůj status

Nechte své přátele odpočítávat, kdy dorazíte. Svým přátelům a rodině  můžete Poslat informace o jízdě , které obsahují předpokládaný čas příjezdu stejně tak jako jméno vašeho řidiče a typ vozu.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v7

Uber předsevzetí

Slibte si, že budete ohleduplní ke svému řidiči a dodržujte Pravidla chování, aby si každý mohl užít sváteční atmosféru, a každá jízda splňovala naše standardy respektu a vzájemné ohleduplnosti.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v4Kontaktujte podporu

Pokud jste něco ve spěchu zapomněli v autě, kontaktujte  přímo řidiče.

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.