Silvestrovský průvodce pro cestující

English

Bublinky prchají, ohňostroje lítají a vy slavíte konec roku se svými přáteli a rodinou. Podívejte se na tyhle tipy, abyste se nemuseli starat o nic jiného než jaká předsevzetí si dáte v roce 2016!

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v1

Zkontrolujte cenu

Ceny ve špičce by pro vás neměli být překvapením. Připijme si na to, že se ještě před jízdou podíváte Odhad jízdného přímo v aplikaci. Vyvarovat se zvýšenému jízdnému se můžete objednáním jízdy dostatečně brzo před začátkem oslav nebo hned po půlnoci.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v5

Podělte se o jízdné

Využijte funkci Sdílet jízdné, pokud jste se vydali na cestu s přáteli!

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v2

Potvrďte si řidiče

Asi se nechcete dostavit na jiný večírek, tak dejte pozor, že nasedáte do správného auta. Potvrďte si, že typ vozu a SPZ souhlasí v aplikaci než nastoupíte do vozu. A pokud si stále nejste jisti, tak vždycky můžete řidiči zavolat.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v3

Číslo je skryté

Pokud nemůžete najít svého řidiče nebo si přejete upřesnit informace o místě vyzvednutí, zavolejte skrze aplikaci řidiči – vaše číslo bude vždy anonymní.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v6

Sdílejte svůj status

Nechte své přátele odpočítávat, kdy dorazíte. Svým přátelům a rodině  můžete Poslat informace o jízdě , které obsahují předpokládaný čas příjezdu stejně tak jako jméno vašeho řidiče a typ vozu.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v7

Uber předsevzetí

Slibte si, že budete ohleduplní ke svému řidiči a dodržujte Pravidla chování, aby si každý mohl užít sváteční atmosféru, a každá jízda splňovala naše standardy respektu a vzájemné ohleduplnosti.

HQ_NYE-pro-tips-blog-social-images_blog-body_rider_no-copy_r1v4Kontaktujte podporu

Pokud jste něco ve spěchu zapomněli v autě, kontaktujte  přímo řidiče.

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]