Seznamte se s UberBLACK!

Už jsou to tři týdny, co v pražských ulicích jezdí vozy UberBLACK. Pokud jste ještě nezkusili, jaké je to mít svého osobního řidiče, tak UberBLACK čeká právě na vás! Chcete vědět, jaké je to si objednat vůz jedním kliknutím, nechat se během pár minut odvézt a vystoupit z vozu bez hledání drobných po kapsách? Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si užít bezpečnou a pohodlnou jízdu.

Jak na to?
1. Stáhni si aplikaci Uber na www.uber.com do svého iOS, Windows Phone nebo Android zařízení.

2. Vyplň registrační údaje a počkej, až Ti smskou přijde verifikační kód.

3. Zadej verifikační kód. U některých zařízení se může se stát, že verifikační kód bude třeba zadat až při objednání jízdy kliknutím na Objednat Black.

Zadání verifikačního kódu v Android:                       Zadání verifikačního kódu v iOS:

Czech Android verification code                          Czech verification iPhone

4. Získej 200 Kč kredit kliknutím na sekci Sdílet. Tobě i Tvému příteli na účet přidáme 200 Kč.

5. Klikni na Objednat Black a zkontroluj místo vyzvednutí.

6. Během pár okamžiků přijede Tvůj osobní řidič.

7. Vychutnej si  svou první jízdu s UberBLACK!

8. Po dosažení cílové destinace obdržíš emailem stvrzenku  s informacemi o Tvé cestě.

A nezapomeň nám dát vědět, jaká byla Tvá první jízda!

 

 

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.