Revoluce v městské spolujízdě dorazila do Prahy!


Čeština English

POP! POP? POP! Ne, není to nový hit tohoto hudebního žánru, POP odkazuje na latinské slovo populare – lidé.

Uber Praha vám chce usnadit vaše cestování po Praze, a zároveň zvýšit obsazenost aut, které již brázdí pražskými ulicemi. Snažíme se, aby bylo uživatelům aplikace Uber umožněno sdílet náklady na cestu, a zároveň díky dostupným technologiím umožnit Pražanům pohybovat se po městě bezpečně a pohodlně za co nejnižší cenu.

Představujeme vám uberPOP!

uberPOP je nízko-nákladová alternativa k existující službě uberBlack v Praze. Je to levný, rychlý a spolehlivý způsob přepravy po Praze. uberPOP je  spolujízda na vyžádání, která vás propojí s nejbližším řidičem v okolí jedním kliknutím. Sdílením nákladů vaší společné cesty se cestující dostanou tam, kam potřebují za zlomek ceny, a zároveň řidiči pomohou sdílet náklady na vlastnictví automobilu. S minimálním jízdným 20 Kč včetně možnosti sdílet náklady se spolucestujícím se vám snažíme poskytnout co nejbezpečnější, efektivní a dostupný způsob řešení přepravy co nejširšímu spektru uživatelů.

uber_prague_uberPOP-pricing_social_660x330_r1-czech

KDO JSOU ŘIDIČI uberPOP?

Řidiči na platformě uberPOP jsou nezávislými subjekty, ale zároveň jsou přísně vybráni a prověřeni společností Uber, a to včetně povinnosti být trestně bezúhonný. Všichni řidiči musí dosahovat minimálně 21 let věku. Po Praze vás tak může svést třeba váš kamarád!

 

JAK JE POČÍTÁNO JÍZDNÉ?

Kalkulace jízdného se skládá s ujetých kilometrů a času, který strávíte ve voze. Nástupní sazba je 20 Kč, cena za kilometr 10 Kč a 4 Kč za minutu. Minimální jízdné je 40 Kč. Storno poplatek za zrušení jízdy je také 40 Kč. Přehled jízdného Uber v Praze naleznete na webových stránkách: uber.com/cities/prague

 

JAK SI OBJEDNAT uberPOP?

Otevřete aplikaci Uber, na dolní liště vyberte možnost uberPOP a potvrďte místo vyzvednutí. Pár sekund a dvě kliknnutí a nejbližší dostupný řidič je na ceste za vámi! V aplikaci můžete v reálném čase sledovat, jak se za vámi blíží!

prague_uberPOP_screenshot_cut

JSTE TU POPRVÉ?

Registrace vám zabere necelou minutu a nechte se poprvé svézt na náš účet. Před objednáním jízdy stačí zadat promo kód SPOLUJIZDA. Platí pouze pro první jízdu s Uber do výše 400 Kč.

 

OTÁZKY?

Ať už máte otázky nebo návrhy na zlepšení, neváhejte nám napsat email na supportprague@uber.com!

Těšíme se na vás v uberPOP!

Tým Uber Praha

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]