Revoluce v městské spolujízdě dorazila do Prahy!


Čeština English

POP! POP? POP! Ne, není to nový hit tohoto hudebního žánru, POP odkazuje na latinské slovo populare – lidé.

Uber Praha vám chce usnadit vaše cestování po Praze, a zároveň zvýšit obsazenost aut, které již brázdí pražskými ulicemi. Snažíme se, aby bylo uživatelům aplikace Uber umožněno sdílet náklady na cestu, a zároveň díky dostupným technologiím umožnit Pražanům pohybovat se po městě bezpečně a pohodlně za co nejnižší cenu.

Představujeme vám uberPOP!

uberPOP je nízko-nákladová alternativa k existující službě uberBlack v Praze. Je to levný, rychlý a spolehlivý způsob přepravy po Praze. uberPOP je  spolujízda na vyžádání, která vás propojí s nejbližším řidičem v okolí jedním kliknutím. Sdílením nákladů vaší společné cesty se cestující dostanou tam, kam potřebují za zlomek ceny, a zároveň řidiči pomohou sdílet náklady na vlastnictví automobilu. S minimálním jízdným 20 Kč včetně možnosti sdílet náklady se spolucestujícím se vám snažíme poskytnout co nejbezpečnější, efektivní a dostupný způsob řešení přepravy co nejširšímu spektru uživatelů.

uber_prague_uberPOP-pricing_social_660x330_r1-czech

KDO JSOU ŘIDIČI uberPOP?

Řidiči na platformě uberPOP jsou nezávislými subjekty, ale zároveň jsou přísně vybráni a prověřeni společností Uber, a to včetně povinnosti být trestně bezúhonný. Všichni řidiči musí dosahovat minimálně 21 let věku. Po Praze vás tak může svést třeba váš kamarád!

 

JAK JE POČÍTÁNO JÍZDNÉ?

Kalkulace jízdného se skládá s ujetých kilometrů a času, který strávíte ve voze. Nástupní sazba je 20 Kč, cena za kilometr 10 Kč a 4 Kč za minutu. Minimální jízdné je 40 Kč. Storno poplatek za zrušení jízdy je také 40 Kč. Přehled jízdného Uber v Praze naleznete na webových stránkách: uber.com/cities/prague

 

JAK SI OBJEDNAT uberPOP?

Otevřete aplikaci Uber, na dolní liště vyberte možnost uberPOP a potvrďte místo vyzvednutí. Pár sekund a dvě kliknnutí a nejbližší dostupný řidič je na ceste za vámi! V aplikaci můžete v reálném čase sledovat, jak se za vámi blíží!

prague_uberPOP_screenshot_cut

JSTE TU POPRVÉ?

Registrace vám zabere necelou minutu a nechte se poprvé svézt na náš účet. Před objednáním jízdy stačí zadat promo kód SPOLUJIZDA. Platí pouze pro první jízdu s Uber do výše 400 Kč.

 

OTÁZKY?

Ať už máte otázky nebo návrhy na zlepšení, neváhejte nám napsat email na supportprague@uber.com!

Těšíme se na vás v uberPOP!

Tým Uber Praha