PRAHO, ZISKY JSOU TEĎ JEŠTĚ VĚTŠÍ

English

Přinášíme vám smršť volných jízd a příležitost být pasován na #UberMISTRa! Získejte dvojnásobek volných jízd pozváním vašich přátel k ježdění s Uberem a získejte až 20 000 Kč ZDARMA na jízdy s Uberem.

Začněte zvát své přátele, kolegy, rodinu – kohokoliv! Začněte nyní, vezměte svůj zvací kód a rozjeďte to!

JAK TO FUNGUJE

 1. Stáhněte si aplikaci Uber, pokud ji ještě nemáte.
 2. Váš zvací kód naleznete v aplikaci v sekci “Jízdy zdarma”.
 3. Pozvěte své přátele se svým zvacím kódem. Můžete ho změnit a personalizovat přihlášením k vašemu účtu.
 4. Přátelé obdrží první jízdu zdarma do výše 200 Kč – pokud při registraci zadají váš zvací kód.
 5. Vy obdržíte jízdu zdarma do výše 200 Kč, jakmile se váš přítel sveze s Uberem.
 6. Čím více přátel pozvete, tím více JÍZD ZDARMA získáte! 
 7. Pokud se vám podaří splnit alespoň jeden z níže uvedených cílů před půlnocí 31.ledna 2016, získáte JEDNOU TOLIK JÍZD, KOLIK JSTE DOPORUČILI.
UBER HODNOST POČET NOVĚ DOPORUČENÝCH CESTUJÍCÍCH ZÍSKANÉ JÍZDY ZDARMA + JÍZDY NAVÍC
#UberLOVEc 10 10 + 10
#UberZNALEC 25 25 + 25
#UberMIST 50 50 + 50

PODMÍNKY

  1. Každá jízda zdarma je do výše 200 Kč. Jízdy navíc jsou ty, které získáte dodatečně za pozvané přátele, po dosažení alespoň jedné z výše uvedených hodností. 
  2. Noví uživatelé musí mít svou vlastní platební kartu MasterCard nebo Visa, chytrý telefon, email, telefonní číslo, aby byli oprávněni získat jízdy zdarma. Registrováním uživatelům s vašimi platebními údaji a/nebo telefonem je porušením našich podmínek a váš účet může být zablokován pro další promo akce. 
  3. Vytváření více účtů s vaší emailovou adresou je také porušením podmínek a váš účet může být zablokován pro další promo akce. 
  4. Noví, vámi pozvaní uživatelé musí vykonat svou první jízdu do 31.1.2016, 23:59h, abyste se kvalifikovali pro získání jízd navíc.
  5. Pokud vykonáte registraci za jiné osoby, kteří nemají vlastní chytrý telefon, vlastní platební údaje (MasterCard/Visa), telefonní číslo, nebo emailovou adresu, váš kód nebude uplatněn.
  6. Uber si vyhrazuje právo pozastavit účet nebo odmítnout referenční bonus v podobě jízd zdarma, pokud má Uber podezření, že jízdy zdarma byly získány nepoctivým způsobem.
  7. Uber si vyhrazuje právo ověřit a vyhodnotit platnost registrací uskutečněných skrze nabídku výše. 
  8. Doporučení není považováno za registraci.
  9. Jízdy navíc, které budou připsány vítězům, budou platné do 31.3.2016, 23:59.
  10. Vítězové budou kontaktováni emailem 3. února 2016.
Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.