Pošli růže svému Valentýnovi! #UBERVALENTYN je tu!

English

Chcete, aby srdce vaší lásky roztálo dojetím? Nebo jste tajným ctitelem a nevíte, jak vystřelit první šíp lásky? Jsme tu od toho, abychom vám pomohli záhřát u srdce vašeho Valentýna a to jedním kliknutím! V sobotu od 16 do 21 hodin si budete moct v aplikaci objednat pugét 9 krásných růží za 400 Kč!

JAK NA TO?

  • Jďete do nejbližšího obchodu s růžemi, čekejte v dlouhtánské frontě a až na vás přijde řada, tak si vyberte ze zbylých povadlých růží.
  • Anebo jednodušše buďte v klidu a v sobotu mezi 16 hod a 21 hod přejeďte v aplikaci na ikonku růže.
  • Nastavte si žádanou lokaci pro doručení.
  • Klikněte pro objednání 9 růží za 400 Kč.
  • Po objednání vám zavolá Black řidič, který osobně růže doručí vám nebo vašemu miláčkovi (samozřejmě tak aby z vás udělal mistra romantiky)
  • Sdílejte svůj zážitek na sociálních sítích s hashtagem #UberValentyn (nezapoměňte na fotky!)
  • A to je vše! Dovoz vás stát nic nebude!

SOUTĚŽ O 101 RŮŽÍ!!

Jste ještě větší romantik? Zapojte se do soutěže o 101 růží! Stačí nám na zeď na Facebook napsat, proč byste se měli výhercem stát právě vy, sdílejte s přáteli a získejte co nejvíce lajků. Pospěšte si do pátku 13.2. do 18:00! Vítěz získá 101 růží od našeho partnera Růže Nonstop!

UberRoses

Tak šiřte #UberLOVE,

Váš Uber tým Praha

 

 

Featured articles

5 Times You’ll Need To Order UberEATS This Semester

Whether you’re a freshman or a senior headed back to campus this fall, one thing is certain—you’ll need to eat. And there is nothing worse than being limited to questionable cafeteria food or taking a chance on expired leftovers in the back of the fridge. The best news? UberEATS is expanding to 30+ major college campuses by the end of the year, from Penn State to LSU to Boise State. Since we want you to focus on what you love about college and not worry about your next meal, we’re predicting the 5 times you’ll need to order UberEATS this semester.

Get a Taste of the World: UberEATS is in 100+ Cities

We are excited to surpass the 100th city mark by welcoming two Brazilian cities, Rio de Janeiro and Belo Horizonte, to the UberEATS family. From Atlanta to Warsaw, people have truly embraced this easy and reliable way to discover the food they love at the push of a button. Whether that’s an Indian inspired samosa, a good old-fashioned American burger or Vietnamese pho, people in 27 countries are using UberEATS to get a taste of the world’s flavors at the push of a button.

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.