Pošli růže svému Valentýnovi! #UBERVALENTYN je tu!

English

Chcete, aby srdce vaší lásky roztálo dojetím? Nebo jste tajným ctitelem a nevíte, jak vystřelit první šíp lásky? Jsme tu od toho, abychom vám pomohli záhřát u srdce vašeho Valentýna a to jedním kliknutím! V sobotu od 16 do 21 hodin si budete moct v aplikaci objednat pugét 9 krásných růží za 400 Kč!

JAK NA TO?

  • Jďete do nejbližšího obchodu s růžemi, čekejte v dlouhtánské frontě a až na vás přijde řada, tak si vyberte ze zbylých povadlých růží.
  • Anebo jednodušše buďte v klidu a v sobotu mezi 16 hod a 21 hod přejeďte v aplikaci na ikonku růže.
  • Nastavte si žádanou lokaci pro doručení.
  • Klikněte pro objednání 9 růží za 400 Kč.
  • Po objednání vám zavolá Black řidič, který osobně růže doručí vám nebo vašemu miláčkovi (samozřejmě tak aby z vás udělal mistra romantiky)
  • Sdílejte svůj zážitek na sociálních sítích s hashtagem #UberValentyn (nezapoměňte na fotky!)
  • A to je vše! Dovoz vás stát nic nebude!

SOUTĚŽ O 101 RŮŽÍ!!

Jste ještě větší romantik? Zapojte se do soutěže o 101 růží! Stačí nám na zeď na Facebook napsat, proč byste se měli výhercem stát právě vy, sdílejte s přáteli a získejte co nejvíce lajků. Pospěšte si do pátku 13.2. do 18:00! Vítěz získá 101 růží od našeho partnera Růže Nonstop!

UberRoses

Tak šiřte #UberLOVE,

Váš Uber tým Praha

 

 

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]