Pošli růže svému Valentýnovi! #UBERVALENTYN je tu!

English

Chcete, aby srdce vaší lásky roztálo dojetím? Nebo jste tajným ctitelem a nevíte, jak vystřelit první šíp lásky? Jsme tu od toho, abychom vám pomohli záhřát u srdce vašeho Valentýna a to jedním kliknutím! V sobotu od 16 do 21 hodin si budete moct v aplikaci objednat pugét 9 krásných růží za 400 Kč!

JAK NA TO?

  • Jďete do nejbližšího obchodu s růžemi, čekejte v dlouhtánské frontě a až na vás přijde řada, tak si vyberte ze zbylých povadlých růží.
  • Anebo jednodušše buďte v klidu a v sobotu mezi 16 hod a 21 hod přejeďte v aplikaci na ikonku růže.
  • Nastavte si žádanou lokaci pro doručení.
  • Klikněte pro objednání 9 růží za 400 Kč.
  • Po objednání vám zavolá Black řidič, který osobně růže doručí vám nebo vašemu miláčkovi (samozřejmě tak aby z vás udělal mistra romantiky)
  • Sdílejte svůj zážitek na sociálních sítích s hashtagem #UberValentyn (nezapoměňte na fotky!)
  • A to je vše! Dovoz vás stát nic nebude!

SOUTĚŽ O 101 RŮŽÍ!!

Jste ještě větší romantik? Zapojte se do soutěže o 101 růží! Stačí nám na zeď na Facebook napsat, proč byste se měli výhercem stát právě vy, sdílejte s přáteli a získejte co nejvíce lajků. Pospěšte si do pátku 13.2. do 18:00! Vítěz získá 101 růží od našeho partnera Růže Nonstop!

UberRoses

Tak šiřte #UberLOVE,

Váš Uber tým Praha

 

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.