Pomáháme hýbat Evropou, když je Evropa v pohybu: Uber reaguje na evropskou uprchlickou krizi

English

Uprchlická krize dala do pohybu skoro každého a v Uberu chceme také trochu pomoct. 

Společně s Arcidiecézní charitou  Praha se připojíme k UberGIVING – celoevropské iniciativě, která proběhne ve více než 20 zemích a 23 městech Evropy.

Ve středu 9. září od 10 do 20 hodin bude Uber sbírat materiální pomoc od veřejnosti pro Arcidiecézní charitu, která poskytuje materiání pomoc a podporu uprchlíkům v České republice.

Jak to funguje?

  • Otevřete aplikaci Uber kdykoliv v jakémkoliv městě, kde Uber v Evropě funguje, a přejeďte na ikonku ‘GIVING’.
  • Objednejte si vůz – zcela zdarma – pro vyzvednutí vašich darů v Praze a během pár minut bude přistaven vůz.
  • Dary budou předány do Arcidiecézní charity Praha a poté distribuovány lidem, kteří je potřebují.

Příjímáme všechny potřebné věci ze seznamu Arcidiecézní charity Praha, který zahrnuje:

  • přikrývky
  • teplé oblečení
  • nepromokavé vybavení
  • sportovní i denní obuv
  • hygienické potřeby

 

Prosíme vás, aby vaše dary byly zabalené v taškách – usnadníte nám a týmům na sběrných stanicích manipulaci, aby se vaše dary dostaly tam, kde jsou potřeba.

Jsme zvyklí používat technologii Uberu a jedním kliknutím se nechat svézt, tam kam potřebujeme. Nyní chceme využít Uber pro pomoc uprchlíkům v nouzi. Tak jako pokaždé by to nebylo možné bez našich skvělých partnerských řidičů.

Děkujeme za vaší podporu!

Váš tým Uber Praha

Chceme slyšet o vašich darech. Použijte hashtag #UberGIVING.

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.