Podpora partnerských řidičů

Naši partneři nám pomáhají se posouvat dopředu. Můžete se na ně spolehnout, že Vás dopraví bezpečně a my se na ně spoleháme, že nabídnou nejlepší možný zážitek.

Naši partneři nám říkají, že především mají rádi flexibilitu, kterou Uber nabízí, neboť Uber mohou používat, kdy chtějí a věnovat se tomu podle toho, jak moc či málo času mají. Většina má práci na plný úvazek a používají Uber proto, aby si přivydělali a podpořili tak své rodiny. Jiní podnikají a používají Uber, když nejsou v práci. A někteří používají Uber mezi tím, co dají děti do školky a jinými starostmi.

Každý je jiný, a to samé platí pro osobní finance. Proto jsme se pro naše partnery připravili výhodné podmínky zpracování individuálních daní a účetnictví u firmy Sečteno. Sečteno je nezávislá daňová a účetní platforma, která pomůže řidičským partnerům pochopit, jak by měli zacházet s jejich přijmy vyplývající z partnerství s Uberem.

Právě děláme změny, aby partnerští řidiči měli užitečné informace, jako je například přehled týdenních jízd, které uskutečnili. Partneři také budou moci zadat údaje o DPH, aby Uber mohl generovat faktury s jejich dovolením. Tento krok velmi zlepší atraktivitu služby pro pracovní cesty.

Jelikož je Uber v České republice plně bezhotovostní služba a každá platba je elektronicky zaznamenána, a tedy i dohledatelná, pomáhá tak přinášet nové úrovně transparentnosti v odvětví.

 

Sledujte nás na sociálních sítích.

facebook_blue   twitter_blue   instagram-round-icon-256 (1)

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.