Objednej Si Uber a Získej Lístky Na Koncert Kylie Minogue!

 

Velká hala. Světla. Show. První tóny vaší oblíbeného songu. Hudební star na pódiu. Vzrušení. Dojetí. Úsměv… Také zažíváte takové pocity při návštěvě velkých koncertů? Uber se celosvětově snaží dělat svým uživatelům radost a přinášet jim nevšední zážitky. Proto tým Uber Praha spojil síly s českou pobočkou Live Nation a společně vám budou v příštích měsících přinášet soutěže o vstupenky na koncerty a různé show.

Dnes můžou 3 šťastní z vás získat dvě vstupenky na koncert Kylie Minogue v rámci turné Kiss Me Once , který se koná 21.10. 2014 v O2 Areně.

 Jak na to?

  1. Dnes 16.10. 2014 si objednejte UberBLACK mezi 15 a 17 hodinou.
  2. Řekněte řidiči heslo: KYLIE
  3. Pokud vás nikdo nepředběhl, tak vám řidič předá 2 vstupenky.
  4. Nezapomeňte se s námi podělit o váš zážitek z koncertu na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu.

 

 

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.