Miluju Prahu, Jedu Volit


 

V Uberu jsme pyšní na města, ve kterých působíme. Nejen, že se snažíme být u všeho co je zábavné, ale také se zajímáme o budoucnost města. A tak jsme se rozhodli, že vám volební proces v komunálních a senátních volbách zpříjemníme a zjednodušíme. Dvoudenní kampaň “Miluju Praha, jedu volit” vám umožní se dopravit do volebních místností ZDARMA a poté se nechat odvézt zpět třeba i s celou rodinou, kamarádem – kýmkoliv, kdo chce vyjádřit svůj názor ve volbách. Tým Uber Praha proto přináší novým i současným uživatelům 2 bezplatné jízdy v celkové hodnotě 800 Kč!

Až budete mít hlasování za sebou, řekněte nám, jaké to bylo a proč jste se rozhodli zúčasnit voleb! Tweetujte #JEDUVOLIT nebo postněte na Facebook nebo Instagram fotku!

SDÍLEJTE S PŘÁTELI

twitter_blue                      facebook_blue

 

JAK SE NECHAT POHODLNĚ A STYLOVĚ ODVÉZT K VOLBÁM? 

  • Pokud jste nový uživatel aplikace Uber, zaregistrujte se zde.
  • Zadejte JEDUVOLIT v sekci promo akce.
  • Budete mít nárok na dvě bezplatné jízdy od 14 hodin do 22 hodin v pátek 10. října a od 8:00 do 14:00 v sobotu 11.října.
  • Očekáváme vysokou poptávku, tak prosím buďte trpěliví, pokud se na vás hned nedostane. Zkuste za chvíli znovu.

 

 

 

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]