Miluju Prahu, Jedu Volit


 

V Uberu jsme pyšní na města, ve kterých působíme. Nejen, že se snažíme být u všeho co je zábavné, ale také se zajímáme o budoucnost města. A tak jsme se rozhodli, že vám volební proces v komunálních a senátních volbách zpříjemníme a zjednodušíme. Dvoudenní kampaň “Miluju Praha, jedu volit” vám umožní se dopravit do volebních místností ZDARMA a poté se nechat odvézt zpět třeba i s celou rodinou, kamarádem – kýmkoliv, kdo chce vyjádřit svůj názor ve volbách. Tým Uber Praha proto přináší novým i současným uživatelům 2 bezplatné jízdy v celkové hodnotě 800 Kč!

Až budete mít hlasování za sebou, řekněte nám, jaké to bylo a proč jste se rozhodli zúčasnit voleb! Tweetujte #JEDUVOLIT nebo postněte na Facebook nebo Instagram fotku!

SDÍLEJTE S PŘÁTELI

twitter_blue                      facebook_blue

 

JAK SE NECHAT POHODLNĚ A STYLOVĚ ODVÉZT K VOLBÁM? 

  • Pokud jste nový uživatel aplikace Uber, zaregistrujte se zde.
  • Zadejte JEDUVOLIT v sekci promo akce.
  • Budete mít nárok na dvě bezplatné jízdy od 14 hodin do 22 hodin v pátek 10. října a od 8:00 do 14:00 v sobotu 11.října.
  • Očekáváme vysokou poptávku, tak prosím buďte trpěliví, pokud se na vás hned nedostane. Zkuste za chvíli znovu.

 

 

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.