Příběhy Uber partnerů, kteří milují řízení.

Připravili jsme pro vás další várku příběhů Uber partnerů – nyní fanoušci aut, pro které je řízení zálibou.


David /25 let/ 

„Jsem pyšný na to, že jsem ve svém věku samostatný a nepotřebuji od rodičů podporu, k tomu mi pomáhá i Uber.“ 

-036

S Uberem jezdím proto, že mám rád auta a rád řídím. Vždy když čekám na cestujícího, přemýšlím o světě, minulosti i budoucnosti. Využívám ty chvíle k tomu, že si tak trochu plánuji svůj život.

Na tom všem mě baví i to, že si můžu sám organizovat svůj čas a nemusím vstávat moc brzo, nejsem totiž žádné ranní ptáče. Příjemná je ta flexibilita, kterou mi Uber dává. Takže když se mi nechce, tak třeba nějaký den vůbec nevyjedu a druhý den zase jezdím o to déle.  Baví mě, že si mohu během dne zařídit různé věci jako třeba prohlídku u doktora a nemusím se nikoho dovolovat, jestli mohu odejít. Jsem svým vlastním pánem.

Baví mě řídit a poslouchat příběhy jiných lidí a během cesty si jich poslechnete spoustu. Mám rád auta, tuning, automobilové závody, driftování a líbí se mi i motorky. Dokonce jsem vyhrál i jeden pohár na tuning srazu. Jsem pyšný na to, že jsem ve svém věku samostatný a nepotřebuji od rodičů podporu a k tomu mi pomáhá i Uber.


Jiří /24 let/

“Jsem rád, že jsem u “toho”. Uber je jedním z nejrychleji rostoucích start-upů na světě!“

JIri1Baví mě jezdit autem a komunikovat s lidmi, to byly asi hlavní a moje prvotní motivy k tomu stát se partnerem Uberu. Dřív jsem dělal obchodního zástupce, kde jsem často potkával nové lidi a komunikoval s nimi a to mě naplňuje i teď, právě díky Uberu. Klasickou taxikařinu bych ale dělat nechtěl, nepřijde mi to moc bezpečné. U Uberu vím, kdo ke mně nasedne. Kromě toho, že mě baví komunikovat, je také samozřejmě fajn ten přivýdělek. Zároveň mi přijde, že lidem nějakým způsobem pomáhám. Dostávám je z místa A do místa B za dostupnou cenu.

Celkově se mi líbí, že za tím stojí taková velká, mezinárodní a známá společnost. Super je taky samotná aplikace. Je velice jednoduchá a tedy dostupná i pro technologické laiky.

Když jezdím, potkávám spoustu cizinců, turistů a můžu si tak procvičit angličtinu. Za to jsem rád. Stalo se mi taky, že jsem vezl známé osobnosti. Většinou si to ale uvědomím až potom, když je vidím v televizi. Mojí největší zálibou je auto-moto sport, s kamarádem máme postavené auto a jezdíme na závody. Kromě toho jezdím na kole, na bruslích a v zimě jezdím na hory.

Chcete se i vy stát partnerem nebo partnerkou Uber? Zaregistrujte se zde.

Featured articles

5 Times You’ll Need To Order UberEATS This Semester

Whether you’re a freshman or a senior headed back to campus this fall, one thing is certain—you’ll need to eat. And there is nothing worse than being limited to questionable cafeteria food or taking a chance on expired leftovers in the back of the fridge. The best news? UberEATS is expanding to 30+ major college campuses by the end of the year, from Penn State to LSU to Boise State. Since we want you to focus on what you love about college and not worry about your next meal, we’re predicting the 5 times you’ll need to order UberEATS this semester.

Get a Taste of the World: UberEATS is in 100+ Cities

We are excited to surpass the 100th city mark by welcoming two Brazilian cities, Rio de Janeiro and Belo Horizonte, to the UberEATS family. From Atlanta to Warsaw, people have truly embraced this easy and reliable way to discover the food they love at the push of a button. Whether that’s an Indian inspired samosa, a good old-fashioned American burger or Vietnamese pho, people in 27 countries are using UberEATS to get a taste of the world’s flavors at the push of a button.

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.