Příběhy Uber partnerů, kteří milují řízení.

Připravili jsme pro vás další várku příběhů Uber partnerů – nyní fanoušci aut, pro které je řízení zálibou.


David /25 let/ 

„Jsem pyšný na to, že jsem ve svém věku samostatný a nepotřebuji od rodičů podporu, k tomu mi pomáhá i Uber.“ 

-036

S Uberem jezdím proto, že mám rád auta a rád řídím. Vždy když čekám na cestujícího, přemýšlím o světě, minulosti i budoucnosti. Využívám ty chvíle k tomu, že si tak trochu plánuji svůj život.

Na tom všem mě baví i to, že si můžu sám organizovat svůj čas a nemusím vstávat moc brzo, nejsem totiž žádné ranní ptáče. Příjemná je ta flexibilita, kterou mi Uber dává. Takže když se mi nechce, tak třeba nějaký den vůbec nevyjedu a druhý den zase jezdím o to déle.  Baví mě, že si mohu během dne zařídit různé věci jako třeba prohlídku u doktora a nemusím se nikoho dovolovat, jestli mohu odejít. Jsem svým vlastním pánem.

Baví mě řídit a poslouchat příběhy jiných lidí a během cesty si jich poslechnete spoustu. Mám rád auta, tuning, automobilové závody, driftování a líbí se mi i motorky. Dokonce jsem vyhrál i jeden pohár na tuning srazu. Jsem pyšný na to, že jsem ve svém věku samostatný a nepotřebuji od rodičů podporu a k tomu mi pomáhá i Uber.


Jiří /24 let/

“Jsem rád, že jsem u “toho”. Uber je jedním z nejrychleji rostoucích start-upů na světě!“

JIri1Baví mě jezdit autem a komunikovat s lidmi, to byly asi hlavní a moje prvotní motivy k tomu stát se partnerem Uberu. Dřív jsem dělal obchodního zástupce, kde jsem často potkával nové lidi a komunikoval s nimi a to mě naplňuje i teď, právě díky Uberu. Klasickou taxikařinu bych ale dělat nechtěl, nepřijde mi to moc bezpečné. U Uberu vím, kdo ke mně nasedne. Kromě toho, že mě baví komunikovat, je také samozřejmě fajn ten přivýdělek. Zároveň mi přijde, že lidem nějakým způsobem pomáhám. Dostávám je z místa A do místa B za dostupnou cenu.

Celkově se mi líbí, že za tím stojí taková velká, mezinárodní a známá společnost. Super je taky samotná aplikace. Je velice jednoduchá a tedy dostupná i pro technologické laiky.

Když jezdím, potkávám spoustu cizinců, turistů a můžu si tak procvičit angličtinu. Za to jsem rád. Stalo se mi taky, že jsem vezl známé osobnosti. Většinou si to ale uvědomím až potom, když je vidím v televizi. Mojí největší zálibou je auto-moto sport, s kamarádem máme postavené auto a jezdíme na závody. Kromě toho jezdím na kole, na bruslích a v zimě jezdím na hory.

Chcete se i vy stát partnerem nebo partnerkou Uber? Zaregistrujte se zde.

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]