Vyhraj výlet do Krakova pro dva!

English

Už vás nebaví poslouchat, jak si kamarádi vyrazili jentak na víkend do okolních zemí? Nemusíte už dál zavidět, máme pro vás výlet do pulsujícího Krakova.

Dát si krakovský preclík a skleničku při západu slunce na Wavelském vršku či se jen tak ztratit ve středověkých uličkách? To vše může být realita. Spojili jsme se s LEO Express a přivážíme vám víkendový pobyt pro dva! Výherce a jeho doprovod získají ubytování pro dva v luxusním hotelu v Krakově, jízdenky na cestu tam i zpět s LEO Express a Uber kredit na cestu na nádraží v Krakově i Praze. Stačí sdílet aplikaci s vašimi přáteli a za pár dní se můžete nechat unést do této historické perly Polska.

CHCI TAM! JAK VYHRÁT?

Stačí sdílet Uber s Tvými přáteli, rodinou nebo kolegy, kteří ještě nepoužívají Uber. Díky Tvému unikátnímu zvacímu kódu jim nadělíš první cestu zdarma do výše 200 Kč. Ten kdo získá nejvyšší počet nových registrací – vyhrává!

JDU DO TOHO!

1. Zadej v aplikaci kód KRAKOV.

2. Mrkni na svůj sdílecí kód v sekci Jízdy zdarma.

3. Sdílej Tvůj kód do nedělení půlnoci 16.8. 2015 s co nejvíce lidmi, kteří ještě nemají Uber

4. Uživatel s největším počtem pozvaných a registrovaných přátel vyhrává.

V pondělí 17.8. se ozveme výherci s hlavní cenou pobytu.

Ti, kteří se umístí na 2. až 10. místě, obdrží dvě zpáteční jízdenky od LEO Express do Krakova.

Podmínky souteže:

1. Nově registrovaní uživatelé musí být reální noví uživatelé s unikátními registračními údaji. Falešné profily jsou automaticky detekovány naším systémem a nebudou brány v potaz.

2. V potaz budou brány registrace uskutečněné do neděle 16.8. do 23:59.

3. Uber si vyhrazuje právo na případné změny v podmínkách soutěže.

 

JEŠTĚ JSTE UBER NEZKUSILI?

Stáhněte si appku do vašeho iPhone, Android, Windows Phone nebo Blackberry 7 a zadejte kód LEOPRAHA a získáte 300 Kč na první jízdu!

Máte otázky? Napište nám na suppportprague@uber.com

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.