Vyhraj výlet do Krakova pro dva!

English

Už vás nebaví poslouchat, jak si kamarádi vyrazili jentak na víkend do okolních zemí? Nemusíte už dál zavidět, máme pro vás výlet do pulsujícího Krakova.

Dát si krakovský preclík a skleničku při západu slunce na Wavelském vršku či se jen tak ztratit ve středověkých uličkách? To vše může být realita. Spojili jsme se s LEO Express a přivážíme vám víkendový pobyt pro dva! Výherce a jeho doprovod získají ubytování pro dva v luxusním hotelu v Krakově, jízdenky na cestu tam i zpět s LEO Express a Uber kredit na cestu na nádraží v Krakově i Praze. Stačí sdílet aplikaci s vašimi přáteli a za pár dní se můžete nechat unést do této historické perly Polska.

CHCI TAM! JAK VYHRÁT?

Stačí sdílet Uber s Tvými přáteli, rodinou nebo kolegy, kteří ještě nepoužívají Uber. Díky Tvému unikátnímu zvacímu kódu jim nadělíš první cestu zdarma do výše 200 Kč. Ten kdo získá nejvyšší počet nových registrací – vyhrává!

JDU DO TOHO!

1. Zadej v aplikaci kód KRAKOV.

2. Mrkni na svůj sdílecí kód v sekci Jízdy zdarma.

3. Sdílej Tvůj kód do nedělení půlnoci 16.8. 2015 s co nejvíce lidmi, kteří ještě nemají Uber

4. Uživatel s největším počtem pozvaných a registrovaných přátel vyhrává.

V pondělí 17.8. se ozveme výherci s hlavní cenou pobytu.

Ti, kteří se umístí na 2. až 10. místě, obdrží dvě zpáteční jízdenky od LEO Express do Krakova.

Podmínky souteže:

1. Nově registrovaní uživatelé musí být reální noví uživatelé s unikátními registračními údaji. Falešné profily jsou automaticky detekovány naším systémem a nebudou brány v potaz.

2. V potaz budou brány registrace uskutečněné do neděle 16.8. do 23:59.

3. Uber si vyhrazuje právo na případné změny v podmínkách soutěže.

 

JEŠTĚ JSTE UBER NEZKUSILI?

Stáhněte si appku do vašeho iPhone, Android, Windows Phone nebo Blackberry 7 a zadejte kód LEOPRAHA a získáte 300 Kč na první jízdu!

Máte otázky? Napište nám na suppportprague@uber.com