Darujte s námi jídlo!

English

Vánoční svátky a Silvestr jsou za námi a s ním i tuny bramborového salátu a řízků… Ne každý ale měl to štěstí být na Vánoce se svými blízkými a hodovat. Spojili jsme se proto se spolkem Zachraň jídlo a Potravinovou bankou Praha, abychom vám umožnili darovat potraviny potřebným.

Pokud vám tedy po svátcích zbyly potraviny, které vám zbytečně zabírají místo v policích, nebo jste to přehnali s nákupy, tak 14. ledna od 10 do 18 hodin budete mít možnost potraviny darovat těm, kteří to nejvíce potřebují. Díky sbírce potravin si může kdokoliv s aplikací Uber zdarma objednat domů nebo do kanceláře speciální vůz, který trvanlivé potraviny naloží a odveze do Potravinové banky Praha.

Jako poděkování za vaši štedrost na vás bude čekat sladká maličkost od Orion a 100 Kč kredit na jízdy po Praze.

Jak to funguje?

Ve středu 14. ledna od 10 do 18 hodin otevřete aplikaci, zvolte možnost “Daruj jídlo” a objednejte si vůz, který vaše dary vyzvedne zcela zdarma.

Nemáte chytrý telefon? Můžete jídlo doručit ve stejný den a čas do kavárny Café Neustadt (Karlovo náměstí 1/23) nebo na adresu Janovského 3 v Holešovicích.

Zapojte své kolegy a uspořádejte firemní sbírku potravin! Napište nám na supportprague@uber.com a my Vám doručíme speciální krabici pro sběr jídla.

Co darovat?

 • konzervy všeho druhu (paštiky, rybí a masové konzervy apod.)
 • polévky všeho druhu (sáčkové, čínské, do hrnečku…)
 • cukr, čaje, káva
 • luštěniny
 • těstoviny
 • rýže
 • olej
 • sirupy, džemy, kompoty
 • krupička, piškoty
 • cereálie
 • nápoje v obalech tetrapak (mléko, džusy)
 • hygienické potřeby

Tak nezapomeňte ve středu 14.ledna od 10 do 18 hodin udělat někomu radost a kliknout na ikonku Daruj jídlo!

Děkujeme vám,

Tým Uber Praha

Chceme slyšet o vašich darech! Použijte hashtag #DarujJidlo.

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.