Darujte s námi jídlo!

English

Řízky, kapři a salát – to vše je už sněděno a je tu nový rok! Tak pokud už máte svátečního hodování dost, zapojte se do druhého ročníku potravinové sbírky Daruj Jídlo. I tento rok jsme se spojili s Potravinovou bankou Praha a ve čtvrtek 7.ledna budete moci jedním kliknutím udělat radost těm, kteří o svátcích neměli takové štěstí.


Darujte jídlo ve čtvrtek 7.1. od 13 do 20 hodin. Odvoz darovaných potravin zdarma!


JAK DAROVAT?

 1. Ve čtvrtek 7.1. od 13 do 20 hodin otevřete aplikaci.
 2. Vyberte možnost Daruj jídlo a zadejte místo vyzvednutí.
 3. Za pár minut přijedeme a zdarma odvezeme vaše dary do Potravinové banky Praha

CO DAROVAT?

 • konzervy všeho druhu (paštiky, rybí a masové konzervy apod.)
 • polévky všeho druhu (sáčkové, čínské, do hrnečku atd.)
 • cukr, čaje, káva
 • luštěniny
 • těstoviny, rýže
 • olej
 • sirupy, džemy, kompoty
 • krupička, piškoty
 • cereálie
 • nápoje v obalech tetrapak (mléko, džusy)
 • čistící a hygienické potřeby (mýdla, saponáty, toaletní papíry, dětské pleny …)

KAM POTRAVINY POPUTUJÍ?

Vaše dary budou předány do Potravinové banky Praha, která potraviny následně redistribuje do více než 97 klientských organizací mezi které patří například zařízení o pro děti bez rodičů, azylové domy, domy pro matky a dítě či nízkoprahová centra.

ZAPOJTE SVÉ KOLEGY!

Rádi byste udělali něco dobrého jako celý tým? Nechte si doručit sběrnou krabici a uspořádejte firemní sbírku potravin! Stačí vyplnit tento dotazník a do pár hodin je krabice u vás v kanceláři!

Děkujeme!

Uber tým Praha

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.