#DarujJidlo – Děkujeme, Praho!


Před dvěma týdny jsme společně s Potravinovou bankou Praha a spolkem Zachraň jídlo pořádali sbírku potravin. A povedlo se. Díky vaší štědrosti se nám díky aplikaci podařilo vybrat více než 600 kg potravin v hodnotě neuvěřitelných 250 000 Kč! Pomohli jste tak rozzářit stovky úsměvů klientů Potravinové banky Praha, která potraviny hned druhý den předala do více než 10 organizací, kde byly nejvíce potřeba jako jsou dětské Klokánky, azylové domy nebo domy na půl cesty.

Nejcennějším darem byly domácí marmelády, mezi nejčastější dary patřily těstoviny a rýže a nejhřejivějšími byly přikrývky od majitele luxusního hotelu. Naše dodávky se díky vám celý den nezastavily … zde se můžete mrknout na video, jak to celé dopadlo.

Darujjidlo scr

“Jsme moc rádi, jaké množství jídla se vybralo za jeden den. Dnešní sbírka je cenná nejen velkým objemem potravin, ale také pestrostí darů. Díky novým technologiím mohou lidé udělat něco dobrého. Děkujeme všem, kteří nám s dnešní sbírkou pomohli!”

– Potravinová banka Praha

“Mám upřímnou radost z naší společné jednodenní potravinové sbírky. Její výsledek mi opět připomněl, že lidská solidarita se v naší uspěchané době ještě nevytratila. O to více mne těšilo, když jsem viděl mezi nasbíranými potravinami také domácí marmelády a zavařeniny. To bylo radosti!

– Zachraň jídlo

Děkujeme, Praho!

 

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]