#DarujJidlo – Děkujeme, Praho!


Před dvěma týdny jsme společně s Potravinovou bankou Praha a spolkem Zachraň jídlo pořádali sbírku potravin. A povedlo se. Díky vaší štědrosti se nám díky aplikaci podařilo vybrat více než 600 kg potravin v hodnotě neuvěřitelných 250 000 Kč! Pomohli jste tak rozzářit stovky úsměvů klientů Potravinové banky Praha, která potraviny hned druhý den předala do více než 10 organizací, kde byly nejvíce potřeba jako jsou dětské Klokánky, azylové domy nebo domy na půl cesty.

Nejcennějším darem byly domácí marmelády, mezi nejčastější dary patřily těstoviny a rýže a nejhřejivějšími byly přikrývky od majitele luxusního hotelu. Naše dodávky se díky vám celý den nezastavily … zde se můžete mrknout na video, jak to celé dopadlo.

Darujjidlo scr

“Jsme moc rádi, jaké množství jídla se vybralo za jeden den. Dnešní sbírka je cenná nejen velkým objemem potravin, ale také pestrostí darů. Díky novým technologiím mohou lidé udělat něco dobrého. Děkujeme všem, kteří nám s dnešní sbírkou pomohli!”

– Potravinová banka Praha

“Mám upřímnou radost z naší společné jednodenní potravinové sbírky. Její výsledek mi opět připomněl, že lidská solidarita se v naší uspěchané době ještě nevytratila. O to více mne těšilo, když jsem viděl mezi nasbíranými potravinami také domácí marmelády a zavařeniny. To bylo radosti!

– Zachraň jídlo

Děkujeme, Praho!

 

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.