UberPŘÍBĚH: Jezdí celý život, baví je to a teď jsou navíc pány svého času

V dnešním díle o Uber partnerech vám představujeme Romana a Petra, kteří řídíli celý život. Jezdili s dodávkou, autobusem i kamionem. Dále dělají co je baví, v čem jsou opravdu dobří a navíc mohou jezdit kdykoliv chtějí. Přečtěte si jejich příběhy.


Roman /45 let/

Roman1

„To, kolik si vydělám, záleží jen na mně, nikdo jiný to za mě neurčuje!“

Jezdit jako partner Uberu mi vyhovuje, především kvůli času. Mohu jezdit, kdy chci, podle svých časových možností a potřeb. Kromě toho se mi taky líbí, že nemám fixní plat. To, kolik si vydělám, záleží jen na mně, nikdo jiný to za mě neurčuje. Dalším důvodem proč to dělám je to, že mě opravdu baví řídit.

Dřív jsem jezdil dodávkou a to víc než 15 let. Dalo se to ale těžko skloubit s rodinným životem. Začal jsem tedy hledat alternativu, což mě dovedlo až k Uberu. Je skvělé, že žádný den není stejný. Možná se může zdát, že dělám pořád to samé, ale není to tak, nenudím se. Svým přátelům radím, ať si to taky vyzkouší, všem bych to doporučil.

I přesto, že jsem Pražák, tak poznávám místa v Praze, která jsem neznal a navíc mám každý den možnost popovídat si s novými lidmi. Jednou jsem dokonce vezl českou miss world, tu bych asi jinak nepotkal.

Když zrovna nejezdím, tak trávím čas s rodinou. Jednou bych se rád podíval na Sicílii nebo na Kubu.

Petr/51 let/

Knotek2„Své dny si můžu plánovat sám“

O Uberu vím od mojí přítelkyně, ta jezdila ještě přede mnou. Dřív jsem jezdil náklaďákem i autobusem, ale to se už nedalo zvládat. Teď jako Uber partner jezdím já i přítelkyně a je skvělé, že si můžeme sami svůj den organizovat. Plánujeme si dny podobně, abychom spolu mohli trávit co nejvíc času. Někdy se nám chce jet ve dne, jindy v noci. Jako hlavní výhody vidím to, že jezdím, kdykoliv chci, kde chci a jak dlouho chci. To jsem dřív nemohl.

Když zrovna nesedím v autě, tak na motorce, to mě baví. Na motorce už jsme s přítelkyní objeli různé země, byli jsme v Rumunsku, v Moldávii, na Ukrajině, měsíc jsme strávili na Korsice.

Na tom všem si nejvíc užívám samotné řízení. Kromě toho si také opakuji cizí jazyky. Nikdy jsem se žádný jazyk nějak víc neučil, všude jsem se ale domluvil. Když jezdím s Uberem, potkávám spoustu uživatelů ze zahraničí. S těmi si rád popovídám a tak si připomenu, co jsem třeba pozapomněl. Ve volném čase se starám o dům, zahradu a naše psy. Když bych si mohl vybrat, lákalo by mě žít v Kanadě, tam je to nádherné.

 

Chcete i vy se stát Uber Partnerem? Zaregistrujte se zde.

Sledujte nás na sociálních sítích.

facebook_blue   twitter_blue   instagram-round-icon-256 (1)

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.