Ahoj! Tajemné vozy Uber už jsou v Praze!

Z Pražského hradu ke Karlovu mostu, od Tančícího domu do rušných uliček Starého Města – to je zlatá Praha. Skvostná architektura, bohaté dějiny a široká kulturní nabídka – Praha je jednoduše vibrujícím a moderním městem, kde se budete vždy cítit jako ve snu.

Praha je jedním z nejkrásnějších míst v Evropě. A tohle léto je Praha ještě lákavější, protože dnes sem dorazily tajemné vozy Uber. Vyslyšeli jsme vás, a tak jsme nemohli Praze dále odolávat. V každém novém městě, kde začínáme hledáme osobnost, která ví, co je in. Takovou osobnost sveze Uber jako první. V Praze to nemohl být nikdo jiný než guru nových technologií, novinář a blogger Miloš Čermák, který se tak stal UberBLACK Rider Zero. Miloš si stáhnul aplikaci, jednou klikl a jeho osobní řidič byl na místě do pár minut. Miloše vyzvedl Mercedes E-Class a po celý jeho nabitý pracovní den jej doprovázel na schůzky. A byla to jízda ve velkém stylu!

453C8608-2

Jsi ready začít? 3 kroky tě dělí od jízdy s Uberem:

1. Stáhni si aplikaci do svého iPhone nebo Android zařízení.

2. Otevři Uber aplikaci na svém chytrém telefonu, zadej požadavek na vůz a za pár minut se objeví Tvůj osobní řidič, aby Tě dovezl, kam potřebuješ.

3. Bez zbytečného čekání na mapě vidíš, kde se právě Tvůj řidič nachází. Dostaneš upozornění, až se bude blížit, takže mezitím můžeš být v klidu a maximálně využít svůj čas.

4. Jednoduše dojedeš do cíle cesty a vystoupíš z vozu. Hotovost není potřeba. Do pár minut Ti na email zašleme stvrzenku.

5. A nezapomeň zadat kód AHOJPRAHO a získej 400 Kč slevu na Tvou první jízdu!

Buď prosím trpělivý, jsme stále v testovací fázi. Snažíme se dostat do ulic co nejvíc aut a pracujeme na tom čtyřiadvacet hodin denně. Když bude dostupnost vozů omezená, tak to prosím zkus za chvilku. Jsme opravdu rádi, že jsme v Praze! Zavádíme službu v testovacím režimu za akční ceny. Projeď se s Uber a dej nám vědět, jaké to bylo prostřednictvím TwitterInstagram nebo nám napiš email supportprague@uber.com, jaká byla Tvoje první jízda.

Tým Uber Praha

#UberPrague

Featured articles

Arianna Huffington Joins Uber’s Board of Directors

Today, I’m excited to announce that Arianna Huffington will join Uber’s board. For those of us who know Arianna, it’s clear she knows a thing or two about being an entrepreneur. As the founder and editor-in-chief of The Huffington Post, she’s built one of the most successful, innovative media companies in the world… from scratch. […]