Ahoj! Tajemné vozy Uber už jsou v Praze!

Z Pražského hradu ke Karlovu mostu, od Tančícího domu do rušných uliček Starého Města – to je zlatá Praha. Skvostná architektura, bohaté dějiny a široká kulturní nabídka – Praha je jednoduše vibrujícím a moderním městem, kde se budete vždy cítit jako ve snu.

Praha je jedním z nejkrásnějších míst v Evropě. A tohle léto je Praha ještě lákavější, protože dnes sem dorazily tajemné vozy Uber. Vyslyšeli jsme vás, a tak jsme nemohli Praze dále odolávat. V každém novém městě, kde začínáme hledáme osobnost, která ví, co je in. Takovou osobnost sveze Uber jako první. V Praze to nemohl být nikdo jiný než guru nových technologií, novinář a blogger Miloš Čermák, který se tak stal UberBLACK Rider Zero. Miloš si stáhnul aplikaci, jednou klikl a jeho osobní řidič byl na místě do pár minut. Miloše vyzvedl Mercedes E-Class a po celý jeho nabitý pracovní den jej doprovázel na schůzky. A byla to jízda ve velkém stylu!

453C8608-2

Jsi ready začít? 3 kroky tě dělí od jízdy s Uberem:

1. Stáhni si aplikaci do svého iPhone nebo Android zařízení.

2. Otevři Uber aplikaci na svém chytrém telefonu, zadej požadavek na vůz a za pár minut se objeví Tvůj osobní řidič, aby Tě dovezl, kam potřebuješ.

3. Bez zbytečného čekání na mapě vidíš, kde se právě Tvůj řidič nachází. Dostaneš upozornění, až se bude blížit, takže mezitím můžeš být v klidu a maximálně využít svůj čas.

4. Jednoduše dojedeš do cíle cesty a vystoupíš z vozu. Hotovost není potřeba. Do pár minut Ti na email zašleme stvrzenku.

5. A nezapomeň zadat kód AHOJPRAHO a získej 400 Kč slevu na Tvou první jízdu!

Buď prosím trpělivý, jsme stále v testovací fázi. Snažíme se dostat do ulic co nejvíc aut a pracujeme na tom čtyřiadvacet hodin denně. Když bude dostupnost vozů omezená, tak to prosím zkus za chvilku. Jsme opravdu rádi, že jsme v Praze! Zavádíme službu v testovacím režimu za akční ceny. Projeď se s Uber a dej nám vědět, jaké to bylo prostřednictvím TwitterInstagram nebo nám napiš email supportprague@uber.com, jaká byla Tvoje první jízda.

Tým Uber Praha

#UberPrague

Featured articles

Uber for Business now makes it easy to give your customers a ride

We’re excited to expand the Uber for Business platform beyond business travel, to include a world-class customer transportation solution, Uber Central. With Uber Central, organizations of all shapes and sizes can now easily provide on-demand, door-to-door transportation for their customers, clients, and guests.

UberEATS: Using technology to build a reliable food delivery experience

A little over a year ago, we set out to put a new spin on an old classic–make reliable food delivery available at the tap of a button. Back then, we started by offering food in the UberEATS app from 1,000 pioneering restaurant partners in four cities. And today, more than 40,000 restaurants globally–from poke shops to pasta spots–are sharing food with customers through UberEATS. With a growing restaurant community comes more choices and more complexity. So we’re cooking up features to continue to make UberEATS easy and reliable. Here is a taste–

Let’s take care of each other

This flu season, we’re delivering free flu-fighting care packages across the country. When you receive a pack, you’ll have the option to request a free flu shot from a registered nurse–for up to 5 people.